Angle down Atgal

Akmenės rajono savivaldybėje lankėsi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys

Akmenės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kurį vizito metu priėmė Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas, ESOC vadovas Artūras Pekauskas. 

Savivaldybėje vykusio susitikimo metu kalbėta apie vakcinacijos eigą Akmenės rajone. Esame antra savivaldybė pagal didžiausią pasiskiepijusiųjų gyventojų skaičių Lietuvoje, todėl ministras domėjosi, kokie veiksniai darė įtaką, kad pasiekėme tokius aukštus rodiklius savivaldybėje, bei ką būtų galima pritaikyti ir ko galėtų pasimokyti kitos savivaldybės. Meras akcentavo, kad būtų pasiektas toks rezultatas, kokį turime dabar, padėjo vieningai veikiančios mūsų rajono gydymo įstaigos, buvo pasitelktos mobilios komandos, bendravimas su verslininkais, darbdaviais, socialiniais darbuotojais, kurie savo ruožtu skatino darbuotojus ir gyventojus vakcinuotis bei kt. Taip pat buvo pasidžiaugta savivaldybės gydytojos Dalios Sketrės darbu, jos atsidavimu šiuo sudėtingu laikotarpiu. Ministras padėkojo už įspūdingą mūsų rajono atliktą darbą, kad atkaklus ir vieningas požiūris nulėmė Akmenės rajono sėkmingą pandemijos suvaldymą.

Taip pat susitikime aptartos testavimo galimybės. Ministras pabrėžė, kad testavimas turėtų tapti tik papildoma priemone, kai profilaktiškai tikrinamos valstybės nustatytos grupės, o dėl kelionių ir renginių lankymo testai greičiausiai taptų mokami.

Po susitikimo savivaldybėje ministras, meras ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas apsilankė vakcinacijos centre, esančiame VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centre (toliau - Centras). Čia pabendrauta su įstaigos personalu, jiems visiems padėkota už reikšmingą ir nelengvą darbą. Taip pat trumpai buvo aprodytos Centro, VšĮ Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro ir VšĮ Naujosios Akmenės ligoninės patalpos. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite