Angle down Atgal

Akmenės krašto ambasadoriai. Mindaugas iš „Žalgirio“

Pasaulis, Lietuvai tapus nepriklausoma valstybe, atsivėrė, tapo didesnis su daugiau galimybių ieškojimams, svajonių  realizavimui. Akmeniškiai išaugo savo  krašto rėmus, tapo žinomais savo srities, profesijos atstovais Lietuvoje ar pasaulyje. Tačiau šaknys liko čia, gimtinėje. „Vienybė“ pradeda straipsnių ciklą „Akmenės krašto ambasadoriai“ ir supažindins su  rajone gimusiais, tačiau  kitur Lietuvoje ar pasaulyje gyvenančiais ir gimtinę menančiais žmonėmis.

Kiekvieną kartą, stebėdami Kauno „Žalgirio“ krepšinio varžybas, vargiai pagalvojame, kad vienas šalia atsarginių žaidėjų ant suolelio sėdinčių kostiumuotų žmonių yra iš Akmenės krašto. Tai komandos vadovas Mindaugas Kvedaras – buvęs Ramučių gimnazijos mokinys.

Ramūno Žimanto pokalbis su Mindaugu Kvedaru.

Kas esi dabar? Kaip save pristatai  kasdienybėje, tarkime, rašydamas elektroninį laišką, prisistatydamas telefoninio skambučio metu?

Esu Kauno „Žalgirio“ komandos vadovas ir rūpinuosi klubo organizaciniais klausimais. Prisistatau labai aiškiai ir paprastai – Mindaugas iš „Žalgirio”.

Jei reiktų trumpai nupiešti žodžiais savo gyvenimą Naujojoje Akmenėje…

Laikas Naujojoje Akmenėje nuo pat vaikystės iki mokyklos baigimo buvo nerealus, prabėgo labai greit ir tik su geriausiais įspūdžiais. Į nieką nekeisčiau. Miestas ne per mažas, kad nebūtų veiklos ir ne per didelis – viskas pačiam buvo ranka pasiekiama ir lengvai prieinama.

Visas interviu trečiadienio, sausio 13 d., VIENYBĖJE.

Nuotraukos  iš  Mindaugo Kvedaro archyvo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite