Angle down Atgal

Akcijos „Ekologiškos Kalėdos 2019“ dalyviams – vertingi prizai

Druskininkų savivaldybės administracija, skatindama ekologinį švietimą, prieš šventes pakvietė visas mokyklas aktyviai įsijungti į socialinę akciją „Ekologiškos kalėdos 2019“ ir savo įstaigų bendras erdves bei klases puošti tik ekologiškomis, gamtai draugiškomis medžiagomis.

Autoritetinga komisija įvertino mokyklų bendruomenių pastangas ieškant ekologiškų papuošimo sprendimų ir apdovanojo akcijos dalyvius.

„Grand Spa Lietuva“ didžiojoje salėje vykusiame Druskininkų pedagogų susirinkime apdovanojimus įteikę Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius bei architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Baranauskaitė pasidžiaugė, kad prieš keletą metų pirmą kartą įgyvendinta iniciatyva tapo prasminga ir gražia tradicija.

„Organizuodami akciją pirmiausiai siekėme pakviesti mokyklų bendruomenes – mokytojus, mokinius bei jų tėvus, įsitraukti į bendras veiklas, prasmingai praleisti laiką, pabūti visiems kartu prieš didžiąsias metų šventes, ir, žinoma, mokyti vaikus saugoti gamtą, bei aplinką kurioje gyvename, būti atsakingais vartotojais“, - sakė L. Urmanavičius.

Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown pabrėžė, kad savivaldybė vertingus prizus šiemet skyrė visoms mokykloms, priklausomai nuo to, kaip aktyviai ir gausiai buvo įsijungta į skelbtą akciją.

„Mokykloms skirti įvairūs išmanieji įrenginiai pagerins mokyklų materialinę bazę, padės mokytojams organizuojant ne tik pamoką, bet ir pertrauką. Šiemet socialinės akcijos prizinis fondas sudarė net 15 tūkst. eurų, už kuriuos buvo įsigyta ir mokykloms padovanota: planšetiniai kompiuteriai, išmaniosios grindys, vaizdo projektorius ir spausdintuvas, interaktyvūs žaidimai ir įrenginiai – sumaniosios „bitutės“ , „scoti go“ žaidimas, tyrinėtojų rinkiniai“, -- sakė D.Brown.

Akcijoje dalyvavusios mokyklos taip pat gavo OFFICE 365 Integruotą programų ir tarnybų paketą ir mokymus, kurie padės mokykloms pereiti prie efektyvesnio veiklos planavimo, mažins popierinių dokumentų apimtis, gerins vidinę ir išorinę mokyklos komunikaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite