Angle down Atgal

Aiškūs požymiai, kad vyras jus apgaudinėja

Kaip suprasti, kad vyras – neištikimas? Kaip išmokti greitai atpažinti jo neištikimybės požymius?

Raustis jo mobiliajame telefone, apžiūrinėti nuo galvos iki kojų, ieškant lūpdažio pėdsakų, kelti isterijas dėl kiekvieno pavėluoto pusvalandžio tikrai nėra protingą moterį puošiantys užsiėmimai. Ir vis dėlto labai nemalonu, kai jaučiate, kad vyras aiškiai vedžioja jus už nosies ir yra užmezgęs kitą ryšį.

Jeigu atviri pokalbiai nieko neduoda ir neatskleidžia tikrosios situacijos, pabandykite atidžiau įsižiūrėti į kai kuriuos jo elgsenos ypatumus.

Kokie požymiai gali atskleisti, kad vyras jus apgaudinėja?

1. Glaudus bendravimas su kita moterimi

Jeigu jūsų vyras įsitaisė bendradarbę ar draugę, su kuria reguliariai leidžia laiką ir ištisas valandas kalbasi telefonu, verta sunerimti, ypač jei jaučiate, kad jis nutolo nuo jūsų. Nelabai geras ženklas, kai vyras ne tik neslepia savo draugystės, bet dar su malonumu pasakoja apie bendravimą su savo „tik drauge“.

2. Atšalimas seksualiniame gyvenime

Seksu užsiimate rečiau. Jis vengia lytinių santykių, atsisako jų dėl įvairių priežasčių (žinoma, reikia išsiaiškinti, ar jis neturi problemų dėl sveikatos). Gali būti ir atvirkščiai – jis tapo per daug aktyvus lovoje. Jei vyras staiga užsiplieskė geismu jums, nereikia skubėti įtarinėti neištikimybės. Galbūt jūs pagaliau pasirūpinote savimi, pakeitėte šukuoseną, nusipirkote naujus apatinius ar „pražydote“ emocionaliai.

3. Pasikeitęs automobilis

Pokyčiai automobilyje lengvai išduoda vyrą, jei jis jame vežiojasi kitą moterį. Keleivio sėdynė gali būti nureguliuota ne taip, kaip įprasta, ant jos galima rasti segtuką ar sagą, iškritusią per audringas glamones automobilyje. Dažnai tokiais atvejais lieka moters plaukų. Jeigu vyras anksčiau nesirūpino švara ir tvarka automobilyje, tai atsiradus meilužei jis ima dažniau valyti automobilio saloną, pasirūpina naujais aromatais.

4. Dovanos ir gėlės be priežasties

Jeigu kelerius metus gaudavote dovanų ir gėlių tik per šventes, o dabar jis įteikia jų be progos, tai priežastis gali būti neištikimybė. Vyras tokiu būdu nori užglaistyti savo kaltę. Tai gali reikšti, kad santykiai su meiluže nėra rimti, o jūs jam vis dar esate brangi.

5. Perdėtas rūpinimas savo išvaizda

Jei vyras staiga ima smarkiai rūpintis savimi, pradeda sportuoti, atnaujina garderobą, nusiperka sau brangius apatinius, kojines, tikriausiai jis visa tai daro tam, kad patrauktų naujos moters dėmesį. Žinoma, šie požymiai netinka tiems vyrams, kurie visą gyvenimą kruopščiai rūpinasi savo išvaizda.

6. Prezervatyvai kišenėje

Vyro kišenėje aptiktas prezervatyvas – rimtas įkaltis, tačiau ir tai dar nėra šimtaprocentinis įrodymas, kad jis jums neištikimas. Gali būti, kad vyras juos nešiojasi ateičiai.

Jeigu vyras pasiūlo jums grįžti prie sekso su prezervatyvais, veikiausiai jis pajuto pirmuosius kažkokios lytiniu keliu plintančios ligos požymius.

Iš tikrųjų kiekvieną aukščiau išvardytą požymį reikėtų dar patikrinti. Sutuoktinių santykiai turi būti grindžiami pasitikėjimu. Pasitaiko, kad jausmai atšąla, ypač kai pora kartu gyvena jau ne vienerius metus. Tokiu atveju geriau pasistengti atgaivinti santykius ir įnešti į bendrą gyvenimą kuo daugiau naujų spalvų.

Jeigu vyras nebedemonstruoja jums savo aistros kaip anksčiau, nebežarsto komplimentų, galbūt jį apėmė depresinės nuotaikos dėl nemalonumų darbe ir nesėkmių, nesugebėjimo išspręsti svarbių užduočių. Gali būti, kad dirbdamas viršvalandžius ar susitikinėdamas su draugais jis nori atitrūkti nuo buitinių problemų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite