Angle down Atgal

Agluonėnuose duris atvėrė grožio salonas

Agluonėnuose skleidžiasi grožio paslaugų žiedas. Praėjusią savaitę Priekulės gatvėje duris atvėrė salonas „VJ grožio studija“. Gražinti ne tik vietinius, bet ir kitų vietovių gyventojus susibūrė dvi kirpėjos, manikiūro ir pedikiūro meistrės su studijos įkūrėja kosmetike-vizažiste Vismante Jase priešakyje. Ši studija – ilgai ir atsakingai puoselėta, o galiausiai ir įgyvendinta moters svajonė. Naujojo grožio salono savininkė nusiteikusi optimistiškai ir tiki naujo verslo gyvenvietėje sėkme.

Plaukų kirpimai, šukuosenos, manikiūras, pedikiūras, veido valymai, makiažas ir kt. grožiui puoselėti skirtos procedūros – paslaugos, siūlomos ką tik pradėjusiame veikti grožio salone. „Tokių paslaugų Agluonėnuose trūko. Nors dirbame tik savaitę, tačiau džiaugiamės, kad klientų sulaukiame ne tik iš Agluonėnų, bet ir kitų rajono vietovių“, – „Bangai“ pasakojo studijos įkūrėja.

Pasiteiravus, kaip kilo idėja ryžtis Agluonėnuose atidaryti grožio saloną, moteris sakė, kad jau senokai norėjo įrengti grožio oazę gimtinėje. „Artimieji nuolat palaikė ir skatino šią mintį realizuoti. Atsiradus galimybei įsigyti patalpas, vieną dieną tiesiog pasakiau vyrui, kad darom, ir viskas. Suburta komanda – profesionalės. Nuolat tobulinamės ir norime klientams pasiūlyti geriausias paslaugas“, – pabrėžė kosmetikė-vizažistė V. Jasė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite