Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina – viena mažiausių Lietuvoje

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams birželį bus viena mažiausių tarp beveik 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų. Viena pačių mažiausių Lietuvoje bendrovės šilumos kaina išliko beveik visą praėjusį šildymo sezoną, t. y. 2018–2019 metų spalio–kovo mėnesiais, kuomet vartotojų šilumos poreikis buvo didžiausias. Minėtu laikotarpiu bendrovės vartotojams siūloma šilumos kaina taip pat buvo mažiausia tarp Lietuvos didmiesčių.

Nuo šių metų birželio 1 d. AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina – 3,98 ct/kWh (be PVM) arba 4,34 ct/kWh (su 9 proc. PVM). Dėl pigiau įsigyto biokuro ir gamtinių dujų šilumos kaina bendrovės vartotojams birželį mažėja 20 proc., t. y. 1,01 ct/kWh (be PVM).

Bendrovė nuolat ieško galimybių mažinti šilumos kainą. Lyginant šių metų birželio mėnesį su praeitų metų birželiu, šilumos kaina mažėjo 6,8 proc. arba 0,29 ct/ kWh (be PVM). Lietuvos šilumos tiekėjų kontekste AB „Šiaulių energija“ vienos mažiausių vartotojams siūlomų kainų pozicijų neapleidžia ir ne šildymo sezono metu, tokia bendrovės vartotojams siūloma šilumos kaina buvo ir pernai gegužės–rugsėjo mėnesiais.

AB „Šiaulių energija“ tikslas – vartotojų šilumos poreikių tenkinimas jiems mažiausiomis sąnaudomis. Primename, kad mokėjimų už šilumą dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotos šilumos kiekis, kurį lemia lauko oro temperatūra, o taip pat būsto plotas ir būklė (naujas namas, senas ar renovuotas). Šildymo sezono metu mažiausiai už šildymą moka tvarkingi ir renovuoti namai, todėl bendrovės specialistai ragina vartotojus atsakingai ruoštis naujam šildymo sezonui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite