Angle down Atgal

A. Veryga prakalbo apie iššūkius naujajai valdžiai: galime ir kariuomenę gatvėse pamatyti

Darbą Sveikatos apsaugos ministerijoje baigiantis Aurelijus Veryga sako, kad dešiniųjų valdžia šventiniu laikotarpiu susidurs su rimtais iššūkiais, kaip suvaldyti niekaip neslopstančią antrąją COVID-19 bangą ir kaip įtikinti gyventojus laikytis karantino taisyklių.

„Naujai valdžiai bus didelis iššūkis, kaip įtikinti visuomenę. Daug esame girdėję pasisakymų, kad galbūt bus nedraudžiama, o įtikinama. Pažiūrėsime, kaip seksis“, – antradienį spaudos konferencijoje žurnalistams sakė A. Veryga.

„Tikrai naujajai valdžiai reikės apsispręsti, kaip elgtis artėjant didžiosioms Kalėdų šventėms. Aš esu minėjęs, kad lapkričio ilgasis savaitgalis parodė, kad rekomendacijų buvo nesilaikoma, judėjimas buvo didelis. Po to kilo tam tikra užsikrėtimų banga. Kalėdos bus naujas iššūkis. Bet kaip jis bus sprendžiamas, aš nedrįsčiau spėlioti. Matyt, visi variantai yra realistiniai. Ir jei skaičiai neims mažėti, gali tekti imtis naujų priemonių“, – teigė jis, neatmesdamas galimybės, kad naujoji valdžia, ieškodama naujų priemonių, galinčių pažaboti pandemiją, svarstys šalyje įvesti ir nepaprastąją padėtį.

„Anksčiau buvusi opozicija, dabar jau pozicija yra kalbėjusi apie nepaprastąją padėtį. Aš už juos negaliu atsakyti, jie gali apsispręsti tokį sprendimą priimti. Jeigu būtų Lietuvoje įvesta nepaprastoji padėtis, tai galime ir kariuomenę gatvėse pamatyti. Ką gali žinoti“, – sakė A. Veryga.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite