Angle down Atgal

A. Veryga atsikirto S. Malinauskui: aš su tokiu isteriku dirbti negalėjau

Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sureagavo į tinklalaidžių kūrėjo Skirmanto Malinausko išsakytą kritiką, kurioje jis teigė, kad A. Veryga sugebėdavo įtraukti į tokias situacijas, kuriose S. Malinauskas turėdavo meluoti visuomenei. A. Veryga tikina netoleruosiantis tokių buvusio Sauliaus Skvernelio patarėjo „nusišnekėjimų“ ir, jei reikės, papasakos tiesą.

„Žinot, niekada nepraktikavau dergimo ant buvusių bendradarbių ar kolegų. Bet šitas veikėjas iš dergimo kraunasi pinigus. Gąsdina, pamanyk, jį mažutį. Taip, mes juk gyvename Kolumbijos džiunglėse, kuriose už kiekvieno medžio ar miegamojo lovos filmavimo kadre laukia koks nors užpuolikas. Matyt, tas įspūdis susidarė bežaidžiant ant palangės sudėliotus žaidimėlius“, – antradienio vakarą feisbuko paskyroje rašė A. Veryga.

Buvęs sveikatos apsaugos ministras, vertindamas S. Malinausko išsakytas mintis LNK laidoje „Bus visko“, teigė, kad buvęs Ekstremalių situacijų valdymo centro Visuomenės informavimo grupės vadovas kuria nebūtas istorijas ir „kraunasi“ iš to pinigus.

„Aš irgi moku istorijas pasakoti. Prisiminkim dezinfekcinio skysčio istorijas. Tada S. Malinauskas Vilniaus degtinės chebrytę vedžiojo ir šokdino visus, kad greičiau jiems leidimą dezinfekciniam skysčiui gaminti išduotų, ir piktinosi, kad atsakingi žmonės dar kažkokių formulių reikalavo. Juk reikėjo tiesiog leisti vodkę kaip dezinfekcinį pardavinėti.

Čia tas pats Visuomenės informavimo grupės vadovas, kuris, užuot informavęs ir raminęs visuomenę, taip supanikavo, kad vakarais savo paniką socialiniuose tinkluose ištaškydavo. Ir taip, aš su tokiu isteriku dirbti negalėjau. Ačiū Premjerui, kad tai suprato.

Dabar šitas veikėjas iš dramatiškų istorijų pinigus kraunasi. Negaila, tegul kraunasi, bet drabstyti savęs purvais neleisiu ir kiekvienam tokiam nusišnekėjimui papasakosiu savąją įvykių versiją. O tada jau galėsit spręsti, kas teisus“, – feisbuke rašė A. Veryga.

„Pasakykim visiems, kad viskas yra labai gerai, o išspręsim ar neišspręsim, tai jau kaip išeis“

Tinklalaidžių kūrėjas S. Malinauskas minėtame interviu ne tik papasakojo apie įspūdingas uždirbamas sumas ir esą gaunamus grasinimus, bet prakalbo ir apie buvusios valdžios darbą.

„Pagrindinis klausimas politikui: ar tu sąžiningai tai darai, ar tu daugiau darai viešuosius ryšius? Prisiminkim dezinfekcinį skystį, prisiminkite visas kaukių istorijas ir taip toliau. Ir aš pradėjau jausti, kad A. Veryga ir jo žmonės pradeda mane įtraukti į situaciją, kai turiu meluoti.

A. Verygos pozicija buvo „pasakykim visiems, kad viskas yra labai gerai, o išspręsim ar neišspręsim, tai jau kaip išeis“. Ir aš supratau, kad politikoje, kaip ir bet kur gyvenime, yra žmonių, su kuriais man dirbti yra tiesiog neįmanoma“, – LNK laidoje sakė S. Malinauskas.

Primename, kad, praeitų metų pradžioje šalyje prasidėjus COVID-19 pandemijai, S. Malinauskas tapo Ekstremalių situacijų valdymo centro Visuomenės informavimo grupės vadovu. Tiesa, 2020 m. kovo pradžioje, prasidėjus nesutarimams su buvusiu sveikatos apsaugos ministru A. Veryga, S. Malinauskas pasitraukė iš savo pareigų.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite