Angle down Atgal

A. Kubilius: negirdžiu aiškių argumentų, kodėl ši Vyriausybė negalėtų pretenduoti į antrą kadenciją

Europarlamentaras Andrius Kubilius įsitikinęs, kad kelias krizes vienu metu patirianti ir mažėjančius populiarumo reitingus stebinti Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė turi visus šansus šalį valdyti ir antrą kadenciją.

„Dabartinė situacija yra 2021 metų spalio mėnuo. Rinkimai bus 2024 metų spalio mėnesį. Iš dabartinės situacijos ir dabartinių reitingų brėžti projekciją, kad bus blogai 2024 metais, būtų nelabai išmintinga“, – Eltai teigė A. Kubilius.

Europos liaudies partijos frakcijoje dirbančio politiko vertinimu, Ministrų Kabinetas ganėtinai neblogai susitvarko su kylančiais iššūkiais, ir tai konservatoriui leidžia tikėtis, kad I. Šimonytė gaus šansą vadovauti šalies vykdomajai valdžiai ir antrą kadenciją.

„Akivaizdžiai matome šiuo laikotarpiu, kad esant labai sudėtingoms krizėms, pandemijai, pabėgėliams, energetikos kainoms – šita Vyriausybė tvarkosi. Tai man leidžia tvirtinti (aš tikrai negaliu 100 proc. garantuoti), kad yra visos galimybės, jog šita Vyriausybė iš tikrųjų turės nemažai šansų laimėti ir dar vieną mandatą“, – mano jis.

Konservatorius neabejoja, kad valdantiesiems nusprendus tenkinti ne kartą Seimo opozicijos išsakytą reikalavimą atstatydinti pandemiją mėginantį suvaldyti sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, tai būtų klaida. Pasak politiko, poreikiu malšinti visuomenėje kylančias aistras prisidengianti opozicija atstatydinus vieną ministrą vėliau pareikalautų atleisti ir kitus ministrus.

„Aš nematau, kur čia nuleidinėti kokį kraują, nes kai vieną dalį kraujo nuleidi tokiomis aplinkybėmis, tai opozicija pareikalaus ir kito kraujo“, – įsitikinęs konservatorius.

Juo labiau europarlamentaras dabartinę Seimo opoziciją vertina kaip silpną ir stokojančią vienybės, o tai, jo nuomone, yra dar viena priežastis, kodėl dabartinė valdančioji dauguma gali tikėtis pergalės ir po trejų metų vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Aš matau, kad opozicija yra pakrikusi, skaldosi, griūna, gimsta kažkas naujo. Tai aš lieku prie savo nuomonės. Aš negirdžiu jokių aiškių argumentų, kodėl šita Vyriausybė negalėtų pretenduoti į antrą kadenciją, išskyrus tai, kad čia reitingai kažką ne taip rodo“, – tvirtino A. Kubilius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite