A. Jasikonis aštuntajame pasaulio motokroso čempionato etape užėmė 10-ąją vietą

Utena

A. Jasikonio asmeninio archyvo nuotr.

87170

Savaitgalį Rusijoje surengtame aštuntajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė dešimtąją vietą.

21-erių metų A. Jasikonis pirmosiose lenktynėse užėmė devintąją vietą, o antrosiose - 11-ąją. Šiame etape jis pelnė 22 įskaitinius taškus.

Etape nugalėjo abejas lenktynes laimėjęs slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 50 tšk.). Antrąją ir trečiąją vietas atitinkamai užėmė „Yamaha“ vairuojantys šveicarai Arnaud Tonusas (44 tšk.) ir Jeremy‘is Seeweris (36 tšk.).

Bendroje įskaitoje A. Jasikonis su 212 taškų išsaugojo penktąją poziciją. Į pirmąją vietą pakilo T. Gajseris (351 tšk.), aplenkęs italą Antonio Cairolį (KTM, 338 tšk.).

Pirmauja italas Antonio Cairolis (KTM, 311 tšk.). Antras yra T. Gajseris (301 tšk.). Iš viso klasifikuoti 35 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. Devintasis iš jų vyks birželio 16 dieną Latvijoje.