Angle down Atgal

A. Jagelavičiūtė siunčia jautrią žinutę: atėjo laikas suprasti, kad pandemijos neįmanoma pralaukti

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ketvirtadienį socialiniuose tinkluose pasidalijo jautriu vaizdo įrašu. Jame garsi moteris kalba apie jau beveik metus pasaulį apėmusią koronaviruso pandemiją. 

A. Jagelavičiūtė kreipėsi į žmones ir teigė, kad skiepai yra vienintelis būdas grįžti į normalų gyvenimą ir vėl būti kartu.

„Labai brangus žmogus man šiandieną gyvena Kinijoje. Jis ten mokosi ir dirba. Kad jis patektų į tą šalį pasaulyje apimtame pandemijos, man teko ištverti net ne kelis, o dešimtis testų ir savaitę saviizoliacijos.

<...>

Mes kalbame apie saviizoliaciją, karantiną, ir aš jokiu būdu neraginu elgtis priešingai. Tiesiog noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti. Net jei lauksime 5, 10, 15 ar 20 metų, žiūrėdami, kaip tarp keturių sienų auga mūsų vaikai. Kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų verslai.

Jei galėčiau pasiskiepyti, aš tai padaryčiau šią akimirką. Aš tai būčiau padariusi vakar, bet savo skiepą atiduodu tiems, kam jo reikia labiau: mokytojams, medikams, senjorams. Ir aš stoviu eilėje laukdama savo skiepo su viltimi, kad jūs stovite kartu.

Skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą ir vėl būti kartu“, – vaizdo įraše jautriai kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

Alfa.lt 

comment Skaitytojų komentarai (3)

Sponsored video

Taip pat skaitykite