Angle down Atgal

A. Bilotaitė mano, kad migrantų krizės pabaigą numatyti sudėtinga: reikėtų paklausti, kada A. Lukašenka planuoja tai užbaigti

Vidaus reikalų ministrė, paklausta, kada ji tikisi, jog nelegalios migracijos krizė galiausiai bus išspręsta, pabrėžė, kad būtina imtis kompleksinių priemonių sprendžiant šią problemą, tačiau atsakyti į klausimą, kada tai baigsis, jos manymu, pirmiausia galėtų Baltarusijos diktatorius.

„Pirmiausiai, kada pasibaigs (migrantų krizė - ELTA), labai sunku pasakyti. Nes reikėtų paklausti Lukašenkos režimo, kada jis planuoja ją užbaigti“, –  antradienį Seime atsakydama į žurnalistų klausimus sakė A. Bilotaitė.

Ministrė akcentavo, kad stebint pastaruosius Baltarusijos režimo veiksmus, galima daryti išvadą, jog A. Lukašenka atsitraukti nuo savo plano neketina.

„Tai, ką mes šiandien matome prie Lenkijos pasienio, tai, ką matome, kai bandoma suteikti bevizį režimą, tai panašu, kad Lukašenka yra nusiteikęs daryti tą spaudimą, neplanuoja atsitraukti“, –  mano vidaus reikalų ministrė, kartu akcentuodama, kad Lietuva jau ėmėsi atitinkamų veiksmų reaguojant į šią krizę.

„Todėl mūsų tikslas, kaip valstybės, yra pirmiausiai fizinis barjeras“, –  pabrėžė A. Bilotaitė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite