Angle down Atgal

9 ženklai rodantys, kad jums reikia vienos nakties nuotykio

Tyrimai apie vienos nakties nuotykius ir jų poveikį savijautai skyla į dvi dalis. Tiesa, mokslas negali prognozuoti, kaip į atsitiktinį seksą reaguoja ir jį supranta visi žmonės. Yra daugybė savijautą lemiančių veiksnių: vieta, lūkestis, situacija, socialinė padėtis ir panašiai. Kai kurie vengia vienos nakties nuotykių kaip maro, tuo metu kiti – jais visiškai mėgaujasi. Ar jūs esate pasirengę vienos nakties nuotykiui? Manote, kad nieko negalėtų būti geriau, nei seksas su svetimu asmeniu? Galbūt taip ir yra!

Daugelį metų man labiau patiko vienos nakties santykiai, nes aš galėjau lengvai įsitraukti į nuotykį ir lengvai atsitraukti neįsipareigojant, išlaikant savo gyvenimo ritmą. Man nereikėjo sėdėti nuobodžiuose pasimatymuose, uždavinėti klausimų ir apsimesti, kad domina atsakymai, būti mandagia, kitą rytą dėkoti už gerai praleistą laiką. Tai buvo nuostabu! Jokių saitų, jokių įsipareigojimų, tuo labiausiai ir mėgavausi.

Štai devyni ženklai, rodantys, kad vienos nakties nuotykis, tai – jūsų kelias.

1. Ar esate įsitikinę savo seksualumu ir lūkesčiais?

Galėsite mėgautis vienos nakties nuotykiu tik tada, jei būsite įsitikinęs savo seksualumu ir gerai žinosite, ko tikitės. Turite aiškiai suvokti, kad vienos nakties sueiga labai retai nutiesia kelius į tolimesnius ryšius, todėl jos negalima įsivaizduoti kaip kasdieninių santykių. Jei esate tam pasiruošę – tęskite.

2. Norite naujų potyrių?

Šalia seksualinio aspekto, vienos nakties nuotykiai suteikia mums galimybę išmokti kažką naujo. Nesvarbu, ar tai kažkas apie mus pačius, ar nauja sekso technika, kuri niekada nešovė mums į galvą. Visa tai yra pamokos, kurias išmokstame per vieną naktį.

3. Ar jums nusispjaut ant dvigubų standartų?

Dėl kažkokių priežasčių mes gyvename visuomenėje, kur vienos nakties nuotykis yra pateisinamas vyrams, o moterys dėl tokio elgesio yra smerkiamos. Aš tai vadinu "bullsh*t". Jei jūs man pritariate, galite ryžtis vienos nakties nuotykiui pamiršdamos kaltės jausmą. Jei jaučiate kaltę, kurią sukelia dvigubi visuomenės standartai, vadovaukitės protu, neverskite savęs nusidėti sau.

4. Jūs atsikratote senų santykių ir jums reikia nukreipti dėmesį?

Vienos nakties nuotykis yra puikus dėmesio atitraukimo įrankis nutraukiant senus santykius. Skiriantis labai sunku nukreipti savo dėmesį nuo nerimo, kuris tikriausiai įsitaisė jūsų galvoje ir širdyje. Tyrimai įrodė, kad atsitiktinis lytinis seksas po skyrybų yra natūralus įrankis įveikti stresą, todėl nesikuklinkite ir apsibrėžkite aiškius lūkesčius ir nerkite į nuotykį. Kodėl ne?

5. Jūs nenorite investuoti emocijų ir jausmų šiuo metu?

Tai dar vienas aiškus ženklas, kad jūs turėtumėte patirti vienos nakties nuotykį, nereikia jokių emocinių investicijų į tai, kas gyvenime truks daugiau nei kelias valandas. Ir nesvarbu ar jūs suklupote ant karjeros laiptų, ar nudegėte meilės santykiuose, juk vis dar norite sekso.

6. Manote, kad anonimiškumas yra jėga?

Kai kuriems žmonėms familiarumas yra svarbus sekso aspektas. Šie žmonės greičiausiai nepuls mėgautis vienos nakties nuotykiu su svetimu žmogumi. Kai kuriems žmonėms visai to nereikia. Mano draugė kartą „Halloweeno“ vakarėlio metu susipažino su vaikinu, ji buvo „kaubojė“, o jis, nepatikėsite, - kaubojus! Jie net savo tikrų vardų nepasisakė, o kalbėjo visą naktį, ji neatskleidė vieno fakto apie save, bet pakvietė jį į savo namus. Visą naktį ji buvo kažkuo kitu ir tai ją kaitino. Nerealiai malonu visiškai ištrūkti iš savo realaus gyvenimo, apsigobti anonimiškumo skraistę ir pasimėgauti gurmaniškais lytiniais santykiais su svetimu.

7. Manote, kad gėdos takelis iš tikrųjų yra nepakartojama eisena

Tiesą pasakius, taip ir yra! Netgi Amber Rose iš naujo apibrėžė gėdos taką (Walk of Shame) savo vaizdo klipe, visi, vienos nakties nuotykių fanai ar ne, gali patvirtinti, kad iš tikrųjų nusispjovimas į visuomenės standartus yra jėga.

8. Jums reikia pertraukos nuo jūsų vibratoriaus?

Kad ir kaip aš myliu savo vibratorių, kartais, cituoju Carrie Bradshaw: „Man reikia pajusti vyro svorį ant savęs“. Būtent tais atvejais pravers vienos nakties nuotykis. Jūs tikrai pajusite kito žmogaus svorį. Tačiau orgazmo garantijos nėra...

9. Jums tiesiog būtina „pasidulkinti“?

Kartais norisi tiesiog beprasmės sekso sesijos ir poorgazminio švytėjimo.

Ar jums tikrai reikia dar vieno ženklo? Traukitės nuo ekrano ir per ateinančias 30 minučių šokite į nepažįstamojo glėbį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite