Angle down Atgal

7 populiariausi pigūs televizoriai: jiems neprireiks didelių investicijų

Nors buitinė technika ir elektronikos įrenginiai namuose keičiami pakankamai retai, kiekvienam malonu, kai už patrauklią kainą pavyksta įsigyti visus poreikius atitinkantį gaminį.

Ypač daug dėmesio susilaukia pigūs televizoriai – jei šiuo metu dairotės būtent tokio įrenginio, kviečiame susipažinti su nebrangiais, tačiau populiariais ir puikiai Pigu.lt el. parduotuvėje įvertintais modeliais.

1. Samsung UE22K5002. Itin daug dėmesio skiriama šio televizoriaus dizainui – jį lengvai galima pritaikyti bet kurioje vietoje, o apgalvoti sprendimai leidžia išvengti daugybės laidų. Žinoma, televizorių dažniausiai perkame ne pagal išvaizdą – atsižvelgdami į tai, gamintojai siūlo puikią vaizdo kokybę ir įspūdingą garsą. Tad nepriklausomai nuo poreikių, kiekvienas šeimos narys turėtų likti patenkintas tokiu pasirinkimu.

2. Philips 32PHS4132. Šie pigūs televizoriai turi kelis išskirtinumus – yra itin ploni ir turi siaurą rėmelį. Nors ši savybė gali pasirodyti tik kaip dizaino elementas, neapsirikite – siauresnis rėmelis leidžia stebėti platesnį vaizdą, todėl kasdienės patirtys tampa dar įspūdingesnės. Padirbėta ir su pačia vaizdo kokybe: daug dėmesio buvo skiriama kontrastams, ryškumui, judesių atkartojimams ir spalvoms. Tai svarbiausi aspektai, kurių mums gali prireikti!

3. Philips 32PFS4132. Labai panašus į aukščiau esantį televizorių, šis modelis gali pasiūlyti dar geresnę vaizdo raišką – tiesa, už papildomą kainą. Visgi, nežinia ar dėl šių, ar dėl kitų savybių, būtent šis modelis susilaukia itin daug gerų pirkėjų atsiliepimų. Privalumų sąrašas iš tiesų leidžia neabejoti, jog jis būtų vertas ir Jūsų dėmesio!

4. eSTAR LED 22" (TV22D3T2). Šie gerokai mažesni, tačiau itin pigūs televizoriai labiausiai tiks tiems, kurie ieško kompaktiškesnio įrenginio virtuvei ar kitai mažesnei erdvei. Tačiau mažesnis šiuo atveju tikrai nereiškia prastesnis – savo specifikacijomis jis niekuo nenusileidžia kitiems šiame sąraše esantiems modeliams. Be to, įsigijus jį, pavyks nemažai sutaupyti – tuomet išeis ir solidi buitinė technika!

5. Samsung UE32M4002. Toks modelis turėtų sužavėti tuos, kurie vertina funkcionalumą. Turtingas spalvas užtikrinanti, triukšmą ir trikdžius šalinanti technologija leis stebėti itin kokybiškus vaizdus. O jeigu to dar per mažai – išbandykite galimybę televizoriaus garsą perkelti į prie telefono prijungtas ausines arba dalinkitės telefono turiniu televizoriaus ekrane. Ir tai – tikrai ne viskas, ką Jums pasiūlys šis Samsung įrenginys!

6. LG 32LJ510U. Dar vienas intensyvias spalvas ir nepriekaištingą vaizdo kokybę siūlantis televizoriaus modelis, nustebins ne tik šiomis specifikacijomis, bet ir puikiu garsu. Dėl specialios technologijos, garsai sklinda plačiau ir aiškiau, todėl lengvai galima įsivaizduoti, kad esate koncertų salėje ar net įrašų studijoje. Toks modelis ypač tiks tiems, kurie garso kokybei teikia prioritetą.

7. LG 32LJ500U. Nepriekaištingai pirkėjų vertinamas televizorius patiks ieškantiems patikimo, funkcionalaus ir kokybiško įrenginio. Įsigiję būtent šį modelį, lengvai prie jo galėsite prijungti USB raktą – tuomet galėsite stebėti ne tik mėgstamas televizijos programas, bet ir žiūrėti kitus vaizdo įrašus, peržiūrėti failus ar klausytis mėgstamos muzikos.

Televizorių pasirinkimas šiuo metu itin gausus, todėl jei tarp šių modelių neradote sau tinkamiausio, nusivilti nevertėtų – tai tik keletas gerai vertinamų ir nebrangiai parduodamų įrenginių, tad šiek tiek paieškoję, atrasite ir Jums patiksiantį variantą.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite