Angle down Atgal

6 patarimai, kaip išgelbėti santuoką nuo nuobodulio

Santuokinis gyvenimas – ne šventė, o darbas. Dirbti reikia ir su savimi, ir su santykiais. Deja, kai kurie pavargsta ne tik nuo savo partnerio, bet ir nuo savęs.

Jausmas, kad šeimyninis gyvenimas pasidarė nuobodus, nėra neįprastas ir sunkiai paaiškinamas dalykas. Natūralu, kad po tam tikro laiko žmogus ima trokšti ko nors naujo ir įdomaus, jam ima trūkti įvairovės.

Ir vis dėlto įveikti nuobodulį santuokoje ne tik įmanoma, bet netgi būtina. Tai padaryti padės patikrinti efektyvūs būdai.

Pasimatymai

Vaikščiokite į pasimatymus. Bet ne su naujais pažįstamais iš interneto, o vienas su kitu. Ir ne kartą per savaitę į tą patį restoraną, bet kiekvieną sykį susitikinėkite vis kitur.

Išeikite iš savo įprastos kasdienybės ir patirkite drauge naujų įspūdžių!

Planuokite būsimas atostogas

Kartais būna nelengva kur nors išsiruošti ar išvažiuoti per išeigines. Tačiau tai padaryti yra būtina. Iš anksto planuokite savaitgalius ir būtinai išeikite kur nors iš namų, užsiimkite įdomia aktyvia veikla. Tai padės ne tik nuspalvinti gyvenimą naujomis spalvomis, bet ir gauti naujų nepamirštamų įspūdžių.

Rūpinkitės savimi

Ypač rūpinkitės savo išvaizda. Tai galioja abiem partneriams. Būdami sveiki ir patrauklūs patiksite vienas kitam dar labiau. Taip pat ir sau.

Pasitikėkite

Banalu bet tiesa: pasitikėjimas – sėkmingos santuokos ir bet kokių santykių pagrindas.

Leiskite laisvalaikį sau jaukioje vietoje

Dažnai vaikštote į oficialius renginius ar į svečius? Pakeiskite nusibodusius renginius malonesniu užsiėmimu. Pavyzdžiui, praleiskite vakarą prie televizoriaus ar išeikite pasivaikščioti po parką, paklaidžioti dviese po senamiestį..

Negalvokite apie neigiamus dalykus

Sunku išsaugoti romantiką santykiuose, kai galvojate apie nušiurusias užuolaidas ar tai, kad jūsų vyras jau nebėra toks kaip anksčiau, kad judu slegia kreditai ir kad jūs pati nesate tokia kaip kadaise.

Verta prisiminti, kad beveik kiekvienas dalykas turi savo gerąją ir blogąją pusę. Tik mes kažkodėl daugiau dėmesio kreipiame į neigiamus dalykus. Pastarieji ir griauna mūsų santykius. Stenkitės mąstyti pozityviai.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite