Angle down Atgal

6 metų berniukas išgelbėjo mažąją seserį nuo šuns užpuolimo

Šešiametis Bridger Walker iš Vajomingo (US) tapo interneto herojumi po to, kai susidūrė su šunimi, ketinusiu pulti jo mažąją seserį. Šuo berniuką sužalojo taip, kad jam ant veido prireikė net 90 siūlių.

nicolenoelwalker/Instagram nuotr.
nicolenoelwalker/Instagram nuotr.

Berniuko teta Nikki Walker „Instagram“ platformoje pranešė, kad liepos 9 dieną Bridgeris, pamatęs šunį, sąmoningai stovėjo prieš seserį, tuomet šuo jam įkando į kairįjį skruostą.

Berniukas patyrė kelis šuns įkandimus į galvą ir veidą.

Nepaisant to, kad mažametis buvo sužeistas, jis, suėmęs seserį už rankos, vis tiek ją nuvedė į saugią vietą, kad ši galėtų pasislėpti nuo šuns.

„Jei kas nors turėtų mirti, aš maniau, kad tai turiu būti aš“, - pasak tetos sakė šešiametis.

nicolenoelwalker/Instagram nuotr.
nicolenoelwalker/Instagram nuotr.

Moteris pasakojo, kad kvalifikuotas plastikos chirurgas padėjo gydyti berniuko sužalojimus, prireikė net 90 siūlių. Anot jos, šiuo metu mažametis ilsisi namuose. Pasidalindama savo pasakojimu „Instagram“ platformoje Nikki Walker siekė suteikti savo sūnėnui šiek tiek paguodos ir padrąsinimo. Moteris paviešino ir vaikų nuotrauką, prašydama kitų palikti palaikančius komentarus, padedant skleisti berniuko istoriją.

Nors dauguma komentarų buvo teigiami, giriant Bridgerį už nesavanaudišką drąsą, kai kurie komentatoriai nerimavo, kad vaikai žaidė rajone su benamiais šunimis. Po šios nelaimės berniukui gali prireikti konsultacijos su specialistu dėl patirto išgyvenimo.

Kitame įraše moteris paminėjo, kad ji ir Bridgerio šeima jaučiasi dėkingi už visus šiltus komentarus, kuriuos žmonės palieka. Ji taip pat paminėjo, kad šuns savininkai yra tikrai šaunūs žmonės, kurie Bridgeriui buvo malonūs.

Straipsnis parengtas pagal newsweek.com publikaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite