Angle down Atgal

6 idėjos poilsiui dviems

Jei romantiniuose santykiuose patiriate rutiną, įtampą ar tiesiog esate pavargę nuo kasdienių rūpesčių ir atsakomybių, nebūtina leistis į tolimą kelionę ar ilgam laikui pasiimti atostogų.

Kokybiškas poilsis dviem gali būti pasiekiamas daug paprastesniais ir greitesniais būdais. Šiame straipsnyje pateikiame romantiškų poilsinių veiklų idėjų, kurios gali įkvėpti išbandyti naujas poilsines veiklas kartu su savo partneriu.

Romantiška vakarienė be išmaniųjų įrenginių

Nesvarbu, ar vakarieniausite restorane, ar namuose – atsisakę išmaniųjų telefonų ir įrenginių naudojimo vakarienės metu galite visiškai pakeisti požiūrį į valgymo kultūrą. Kada mūsų dėmesys nuolatos nukreipiamas į telefonus ar televizorių, negalime pilnai išgyventi dabarties akimirkos. Tai reiškia, jog prarandame galimybę pastebėti akimirkos detales ir pasimėgauti dabarties grožiu. Be to, kada vakarieniaujant dviese vis žvilgčiojame į telefoną, negalime palaikyti kokybiško pokalbio, kadangi tuo metu mūsų smegenys blaškosi.

Romantiška vakarienė be išmaniųjų įrenginių padės susikoncentruoti į valgymo procesą ir bendravimą vienas su kitu – nustebsite, kaip jūsų ryšį gali sustiprinti ar praturtinti toks laiko leidimas kartu. Negana to, atsiribodami nuo išmaniųjų renginių ir susikoncentruodami į tuometinę akimirką leidžiame savo smegenims atsiriboti nuo informacijos srauto ir kokybiškai pailsėti.

Nakvynė kitoje aplinkoje

Ar tai būtų nakvynė viešbutyje, naktis dvare, prabangiuose apartamentuose ar poilsio komplekse – aplinkos pakeitimas (net ir vienai parai) gali tapti puikiu pasirinkimu siekiantiems pailsėti nuo kasdienės rutinos ir įnešti naujų potyrių į santykius. Aukštos kokybės viešbučiuose, sveikatingumo, poilsio kompleksuose teikiamos apgyvendinimo paslaugos leidžia atsikvėpti nuo buitinių rūpesčių, susikoncentruoti į buvimą drauge ir mėgautis poilsiniais malonumais. Be to, jei nusprendžiate pailsėti viešbutyje ar prabangiuose apartamentuose, galite mėgautis ir kitais privalumais, pavyzdžiui, spa procedūromis ar sūkurinėmis voniomis, gardžiu ir sočiu maitinimu.

Išvyka į SPA centrą

Įvairūs viešbučiai, sanatorijos ir sveikatingumo centrai teikia SPA paslaugas, įtraukiamas į pasiūlymus, skirtus poilsiui dviem. Išvyka į SPA centrą neabejotinai padės visapusiškai atpalaiduoti kūnus ir protus, atkurti tarpusavio ryšį. Įvairios odos puoselėjimo, sveikatinimosi, gydomosios procedūros leis atsiriboti nuo rūpesčių, pašalins nuovargį ir susikaupusią įtampą, padės atgauti jėgas ir prisipildyti energijos. Be to, įvairiuose SPA centruose teikiamos paslaugos dviems leis visą dėmesį sukoncentruoti į vienas kitą ir skirti kokybiško laiko bendravimui tik dviese.

Buvimas gamtoje

Teigiamas gryno oro ir buvimo gamtoje poveikis jau seniai patvirtintas mokslininkų. Nors tam turbūt nereikia ir mokslinių įrodymų – daugelis mūsų praleidę ilgesnį laiką gyvoje gamtoje patiria vidinę detoksikaciją, ramybės ir laimės pojūtį. Be to, buvimas gryname ore, gamtoje padeda sumažinti nerimą, stresą, pakrauna energijos. Kitaip tariant, buvimas gamtoje leidžia kokybiškai pailsėti. Dėl šių priežasčių romantinė išvyka į gamtą gali būti puikus pasirinkimas norintiems sustiprėti tiek individualiai, tiek santykių aspektu. Gamtoje daug lengviau nuraminti protą ir susikoncentruoti į buvimą drauge be įprastinių pašalinių dirgiklių.

Leiskitės į nuotykį

Vakarų visuomenėje didelei daliai žmonių būdingas psichologinis, o ne fizinis nuovargis. Tiesa, jausdami psichologinį nuovargį galime jį lengvai sumaišyti su fiziniu, taip atsiribodami nuo aktyvesnės veiklos. Taigi jei kartu su partneriu jaučiatės pavargę, užuot visą dieną prabuvę namuose, galite leistis į nuotykį. Tam nereikia jokių ypatingų sąlygų – tiesiog pasileiskite į pasivaikščiojimą nepažintu maršrutu: galbūt užsuksite į nematytą restoraną, o gal atsisėsite ant žolės pasigrožėti gamtos peizažais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite