Angle down Atgal

5 pavojingiausi Zodiako ženklai: jų geriau neprovokuoti

Kiekvienas Zodiako ženklas turi tamsiąją pusę. Tačiau kai kurie yra gerokai pavojingesni už kitus. Šių 5 Zodiako ženklų atstovų nereikėtų provokuoti, nes apimti įniršio jie gali tapti nevaldomi.

Jautis

Jaučiai nori būti geriausi. Jei pamatys, kad kas nors bando juos pergudrauti, jie to netoleruos ir dės visas pastangas, kad pakenktų tam žmogui.

Dvyniai

Kadangi Dvyniai yra be galo socialūs daugybė žmonių jais pasitiki ir dalijasi su jais giliausiomis, tamsiausiomis paslaptimis. Tačiau saugokitės, nes įsiutę Dvyniai neabejotinai tai panaudos prieš jus pačius.

Vėžys

Vėžiai yra aistringos ir jautrios sielos. Pasipiktinę jie perauga į tikrą žvėrį ir gali prarasti kontrolę. Įpykę jie gali pakenkti sau ir kitiems.

Skorpionas

Skorpionams būdinga pykčio problema. Jie lengvai susinervina ir kartais gali smurtauti. Jie yra labai ambicingi ir nori pasiekti sėkmę bet kokiomis priemonėmis, dėl tokio požiūrio skorpionai dažnai gali patekti į bėdą.

Žuvys

Žuvys yra nepaprastai pinigus mėgstantys žmonės. Viskas, ko jie nori gyvenime - būti turtingiems. Jie deda visas pastangas, kad pasiektų savo svajonę ir dėl jos gali išduoti bet ką.

Parengta pagal pinkvilla.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite