Angle down Atgal

5 ne­įtikė­ti­ni plaukų džio­vin­tu­vo pa­nau­do­ji­mo būdai

Kiek­vie­nas na­muo­se tu­ri­me plaukų džio­vin­tuvą, kurį nau­do­ja­me pa­gal tie­sio­ginę jo pa­skirtį – išėję iš du­šo, iš­sid­žio­vi­na­me plau­kus bei for­muo­ja­me šu­kuo­seną. Ta­čiau šį prie­taisą ga­li­ma pa­nau­do­ti ir ki­tiems rei­ka­lams, ku­rie su plaukų džio­vi­ni­mu tu­ri ne­daug bend­ro.

1. Pašalinkite vašką nuo įvairių paviršių

Žvakės – neatsiejamas romantikos ir elegancijos simbolis. Vis dėlto dažnai jos palieka ne itin malonių vaško žymių ant įvairių paviršių: baldų, tekstilės, grindų dangos ar sienų. Jei turite plaukų džiovintuvą – tai menka problema. Karšto oro srautas suminkštins ir šiek tiek ištirpdys išbėgusį ir jau sukietėjusį vašką, o tuomet teliks jį pašalinti popieriniu rankšluosčiu.

2. Lengviau nuimkite etiketes ir lipdukus

Nusipirkote naują vyno taurių rinkinį, o ant kiekvienos jų priklijuota po etiketę? Nenorite užtrukti visą valandą ir bijote, kad liks klijų žymių? Čia ir vėl pasitarnaus plaukų džiovintuvas. Pasirinkite karšto oro funkciją ir keletą sekundžių pašildykite norimą pašalinti etiketę. Klijai ištirps, o etiketė ar lipdukas nusilups lengvai ir nepaliks jokių žymių.

3. Ištempkite šiek tiek per mažus batus

Grįžote namo su nauja batų pora, tačiau pastebėjote, jog jie šiek tiek mažoki ir vietomis spaudžia? Visai nebūtina skubėti atgal į parduotuvę jų grąžinti – jums padės plaukų džiovintuvas. Drabužinėje susiraskite storą vilnonę kojinę, užsimaukite ją bei įsprauskite koją į batą. Džiovintuvo pučiamą karšto oro srautą nukreipkite į vietas, kuriose batas spaudžia. Prireiks keleto minučių, kol medžiaga suminkštės ir išsitemps, prisitaikydama prie kojos, o medžiagai atvėsus, batai liks šiek tiek ištempti ir idealiai priglus.

4. Greičiau išdžiovinkite nagų laką

Skubate, o nagų lakas vis dar nespėjo išdžiūti? Čiupkite plaukų džiovintuvą, pasirinkite šilto (bet ne karšto) oro funkciją ir džiovinkite nagų laką, palaikydami daugmaž 10 cm atstumą. Lakas išdžius per keletą minučių.

5. Išdžiovinkite apipiltus elektronikos prietaisus arba nupūskite dulkes

Netyčia ant klaviatūros išpylėte vandens stiklinę, kurią pasidėjote prie pat nešiojamojo kompiuterio? Valyti klaviatūrą servetėle gali būti išties sudėtinga, tad verčiau į pagalbą pasitelkite plaukų džiovintuvą. Pasirinkite karšto oro funkciją ir nukreipkite džiovintuvą į klaviatūrą, tačiau palaikykite bent 15–20 cm atstumą – tai apsaugos klavišus nuo išsilydymo. Plaukų džiovintuvą taip pat galite naudoti dulkėms, trupiniams ar kitiems nešvarumams iš tarpų tarp klaviatūros klavišų pašalinti. Šiuo atveju naudokite šalto oro funkciją ir palaikykite minimalų atstumą.

Parengta pagal pranešimą spaudai

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite