Angle down Atgal

5 kalėdinės dovanos sportuojantiems

Ir bėgikams, ir įvairaus žiemos sporto mėgėjams, ir net močiutei su seneliu, besirūpinantiems savo fizine forma, Kalėdų Senelis gali atnešti ne tik smagių, bet ir iš tikrųjų naudingų dovanų. Pateikiame 5 universalias dovanų idėjas sportuojantiems ir mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.

Rinkinys kasdienei mankštai

Didėjančio pasipriešinimo gumos, žiedai ir sportinės šokdynės yra puiki dovana mėgstantiems mankštintis namuose, lauke ir net darbe. Didėjančio pasipriešinimo gumos (dar vadinamos „espanderiais“) gali atstoti svarmenis, puikiai tinka ir jėgos, ir tempimo pratimams, taip pat reabilitacijai. Na, o sportinė šokdynė skirta kardio pratimams ir streso mažinimui. Jeigu nežinote, nuo ko pradėti komplektuoti tokią dovaną, galite rinktis jau surinktus stilingus gumų ir šokdynės rinkinius, kuriuos siūlo dideli sportinių prekių ženklai.

Drėgmei atsparios ausinės

Muzika ne tik motyvuoja intensyviau sportuoti, bet ir užduoda pratimų intensyvumo rimtą, todėl sportuojantiems namie, sporto klube arba po atviru dangumi svarbiausia, kad ausinės būtų patogios, lengvos ir atsparios lietui. „Mėgstantiems praktiškus ir novatoriškus sprendimus galima dovanoti ausines, skirtas ne tik pokalbiams telefonu, bet ir muzikai. Galybę funkcijų turinčios ir sportui pritaikytos ausinės ypatingai tiks kasdien sportuojantiems žmonėms“, – pastebi ausinių prekės ženklo „Jabra“ ekspertas Mindaugas Laurinaitis.

Kompresinės arba termo kojinės

Kompresinės kojinės padeda išvengti mikrotraumų sportuojant, mažina raumenų skausmą ir nuovargį, o termo kojinės padeda išlaikyti kūno šilumą net esant šaltam orui ir ilgiau sportuoti lauke žiemą. Jeigu ieškote ne tik praktiškų, bet ir originalių kojinių, rinkitės termo kojines – jų raštų, spalvų ir tekstūros pasirinkimas didesnis.

Balansinė lenta

Balansinės lentos sugalvotos banglentininkų treniruotėms, bet šiuo metu tai visų pamėgtas treniruoklis, kurį galima laikyti darbe arba namie. Balansinės lentos padeda stiprinti kojas, lavinti pusiausvyrą, lankstumą ir dėmesingumą. Šiuo metu šių nedidelių treniruoklių pasirinkimas labai platus – galima rinktis spalvingą, tikrą banglentę primenančią arba medinę, minimalistinio stiliaus.

Batutas

Tik neapsigaukite, šokinėjimas ant batuto nėra vien vaikų pramoga. Įrodyta, kad treniruotės ant batuto padeda stiprinti kvėpavimo aparatą, skatina geresnę kraujotaką ir lavina visus kūno raumenis. Tiesa, prieš treniruotes rekomenduojama detaliau susipažinti su būdais, padedančiais šokinėti taisyklingai, nes tik tai garantuoja, kad šokinėjimas ne tik pakels nuotaiką, bet ir sustiprins sveikatą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite