Angle down Atgal

4 Zodiako ženklai, kurių šį pavasarį laukia permainos darbe

Keturiems Zodiako ženklams šį pavasarį reikia nusiteikti pokyčiams profesinėje srityje. Vienų laukia malonios naujienos, kitiems teks energingai veiktų, kad neliktų nusivylę.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui pavasaris bus nelengvas. Astrologai įspėja, kad jam tek patirti sunkių išbandymų, nes bus daug kliūčių jo kelyje. Kai kuriuos sunkumus šio Zodiako ženklo atstovai įveiks lengvai, o kai kurie pavyks ne visiems. Tų, kurie atsilaikys iki galo, laukia apdovanojimas. Jie galės tikėtis paaukštinimo darbe ir didesnio atlyginimo. Tačiau ne visiems pavyks pasiekti pergalę, kai kurie įstrigs pusiaukelėje ilgam.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui pavasario vidurys atrodys kaip pasaka. Mat jis daug ir šauniai padirbėjo į priekį ir nusipelnė likimo palankumą. Jis gali tikėtis, kad išsipildys jo didžiausia svajonė, susijusi su jo profesine veikla. Jis turės puikių šansų pasilypėti karjeros laiptais aukščiau, jeigu nebus per daug išpuikęs.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės astrologai siūlo iš anksto ruoštis vakarėliui, kuriam likimas jau numatė progą. Šio ženklo atstovams pavasarį pavyks pagerinti savo darbinė ir finansinę padėtį. Vienintele rimta kliūtimi kelyje į sėkmė gali tapti pavydus kolega, pretenduojantis į Svarstyklių vietą. Jis visaip stengsis pakenkti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Astrologai pranašauja, kad šauliui pavasaris gali atnešti didelių nusivylimų, jeigu jis laiku nesusiims ir nepradės atsakingiau žiūrėti į savo pareigas. Atsainus elgesys ir abejingumas įmonės likimui gali sukelti rimtų nemalonumų Šauliui. Jis gali lengvai prarasti darbą ir likti be pajamų. Šauliui derėtų atsakingai spręsti problemas darbe, kad neprisišauktų nemalonumų. 

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite