Angle down Atgal

30-ąjį gimtadienį atšventusi E. Anusauskaitė-Young: šie metai buvo labai kontrastingi

Prieš penkerius metus į Los Andželą gyventi persikėlusi atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young lapkričio 1-ąją atšventė 30-ąjį gimtadienį. Savo svajonių gyvenimą gyvenančiai moteriai šie metai, kaip pati sako, buvo permainingi.

E. Anusauskaitė-Young atviravo, kad savo jubiliejų sutiko viena. Moteris pasakojo, kad besisukdama gausybėje darbų šventę nusprendė kuriam laikui atidėti. Visgi mąstydama apie praėjusius metus dainininkė atviravo, kad jie buvo labai kontrastingi.

„Pirmiausia, muzikinis projektas kurį pradėjau beveik lygiai prieš metus, visiškai susifailino (nepavyko – aut. past). Kaip filme, kur galvoji, kad pats tai jau nepakliūtum, patekau į situaciją, kur bloga sutartis paliko mane ir be pinigų, ir be dainų.

Dabar į tai žiūriu su juoku, nes taip ir reikia, kai eini dirbti pasitikėdamas, o ne mąstydamas. Šią dieną turiu geresnes dainas, komandą, su kuria norėjau dirbti jau nuo 2017-ųjų, bet vis nedrįsau kreiptis ir labai gerą kontraktą“, – į gerą išėjusia gyvenimiška pamoka džiaugėsi Evelina.

Visgi E. Anusauskaitė-Young pabrėžė, kad dar šią vasarą jos gyvenimą supurčiusi mylimo augintinio netektis paliko žymę ir šiandienai.

„Per 29-uosius pirmą kartą išgyvenau stipriausią laimės kontrastą – mylimo netektį. Nesu patyrusi nieko liūdnesnio kaip su visam išeinanti ir iš lėto mano rankose sunkiai svyranti vienos brangiausių man sielų, šunytės Lunos galva. Atrodo, kad su visam ji išsinešė ir labai didelę dalį manęs“, – pasakojo ji.

Tačiau čia atlikėja dar kartą patvirtina gyvenimišką taisyklę – niekas nevyksta veltui. „Balansui palaikyt likimas padovanojo naują draugą, o tiksliau draugę, kuri užpildė tai, ko maniau niekada netrūkusi.

Žmogų, kuriam realiai gali paskambint bet kada, kalbėti apie nieką ir tuo pačiu apie viską. Kažkam, kam gali nusiųsti naujo megztinio nuotrauką, naują dainą ar po kelių vyno taurių išverkt kažką nelabai reikšmingo, bet jau ilgai sedėjusio ir graužusio širdį. Žmogų, kuris turi tokių didelių svajonių, kad aš pirmą kartą nesijaučiu išprotėjusi, kai dalijuosi saviškėmis“, – pasakojo ji.

Atlikėja tikino 30-ąjį gimtadienį sutinkanti būdama laiminga ir nepraleido progos padėkoti artimiausiems žmonėms.

„Su kiekvienais metais suprantu, kokia laiminga gimiau, turėda tokius tėvus ir brolius. Mano lietuvišką šeimą, kuri visada yra „šalia“. Su mama jau tapo tradicija dažyti margučius, pūsti torto žvakutes ar puošti eglutes per...skype.

O labiausiai likimui dėkoju už savo gyvenimo meilę, geriausią draugą ir stipriausią palaikymo komandą. Žmogų, kuris visada tvirtai laiko mane savo rankose per visus tuos gyvenimo kontrastus ir kuris visada žino, kaip pakilėti mane ant pirštų galiukų ir paliesti dangaus kraštelį“, – sakė ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite