Angle down Atgal

3 kinų Zodiako ženklai, kurių 2022-aisiais laukia meilė ir sėkmė

Meilė iš pirmo žvilgsnio, ilgalaikiai santykiai, o gal net santuoka? Ką žvaigždės žada skirtingiems kinų zodiako ženklams? Astrologai atskleidžia, kas tie trys laimingieji, kuriuos šiais metais sužeis Amūro strėlės. 

Esate vienišas, ieškote tikros meilės ir svajojate apie artimą sielą šalia savęs? 2022-ieji žada būti turtingi emocijų! Kai kuriems Zodiako ženklams, Naujieji metai bus lemtingi, dosnūs ir atneš jaudinančių potyrių.

Kiškio laukia įsipareigojimai

2022-aisias metais gimusiųjų po Kiškio (arba Katės) (gim. m. 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011) ženklu laukia nesibaigiantys meilės projektai. Tiems, kurie jau turi antrą pusę, šie metai bus perversmo metai, kai galiausiai teks apsispręsti – eiti kartu toliau susikibus arba susituokti. Meilė šiais metai jums bus visų svarbiausia, iškils į pirmąjį planą. Tai didžiųjų pokyčių metai, įsimintinų akimirkų ir įsipareigojimų laikas. Astrologai sako, kad visi meilės projektai turėtų susidėlioti iki vasaros pabaigos. 

Ir vienišiai neliks nuošalyje. Jiems 2022-ieji bus kupini netikėtumų! Jų laukia naujos pažintys darbe, romantiški jausmai, kurie užgims netikėtai. Žvaigždės išsirikiuoja taip, kad Kiškiai 2022-aisiais metais patirtų mielų akimirkų.

Astrologai turi gerų žinių ir tiems Kiškiams, kurie šiuo metu išgyvena santykių krizę. Būdami kartu ir susidūrę su sunkumais tapsite vieningesni nei bet kada anksčiau buvote. Audros aprims, o santykiuose įsivyraus ramybė ir harmonija. Tai paskatins ir esminiams pokyčiams – santuokai, vaikams, naujiems namams. Viskas įvyks akimirksniu!

Ožkoms nestigs romantikos

Ožkų (gim. m. 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015) jausmų fronte laukia stabilumas ir ramybė. Nesvarbu, ar jie yra įsipareigoję, ar vieniši, šio ženklo atstovai mato, kad jų širdies gyvenimas juda ramybės link. Išsisklaidys visos abejonės, metai bus ramūs, be didesnių iššūkių. Tai metas sustoti, susidėlioti ateities planus, apžvelgti savo prioritetus.

Vienišiams keli pirmieji metų mėnesiai žada būti įtemptesni, bet nesėkmių bijoti nereikėtų, nes šios permainos tik į gera. Pavasarį Ožkų laukia  ypatingas metas. Jį šio ženklo atstovai pasitiks lengvesne širdimi, protu, atviru naujiems nuotykiams. Viskas taps įmanoma! 2022 metais meilė nepažįsta kliūčių, viskas klostysis tiesiog tobulai.

Tiems, kurie jau turi porą, šie metai atneš daug laimės akimirkų. Tai įsipareigojimų, ateities planų kūrimo metas. Santykiuose netrūks aistros, o gyvenimas suteiks daug ypatingų akimirkų.

Arkliai patirs gyvenimo džiaugsmą

Jei gimėte Arklio metais (gim. m. 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014) 2022-ieji jums atneš tikrą gyvenimo pilnatvę, ramybę ir stabilumą. Nors kiti metai pažers ir nemažai išbandymų, tai tik dar labiau įrodys, kad jūsų gyvenimas juda tinkama linkme. Poros ramiai kurs ateities planus. Tai tinkamas metas žengti kitą žingsnį ir padėti svarbius santykių pamatus. Galbūt susikurti jaukų šeimos lizdelį, o gal drauge nueiti ir iki altoriaus.

Vienišiams 2022-ieji  yra idealūs metai rasti savo antrąją pusę. Vienišų Arklių pavasarį laukia netikėta pažintis. Meilė užklups kaip iš giedro dangaus! Ryšys bus toks stiprus, lyg nulemtas iš dangaus! Tai lemiamų susitikimų metai, kai sėkmė ir laimė bus tiesiog ranka pasiekiamos. 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite