Angle down Atgal

5 nelaimingos santuokos ženklai

Jeigu jau esate santuokoje, tikriausiai spėjote suprasti, kad santuokinis gyvenimas nėra nei tobulas, nei lengvas. Kiekviena santuoka yra unikali, kaip ir partneriai, kurie ją sudaro.

Nors iš pradžių atrodo, kad pilve skraidančių drugelių etapas niekada nesibaigs, tačiau vieną dieną ima ir nukrenta rožiniai akiniai, o tada ir prasideda darbas. Vis dėlto, kartais tenka atsakyti į klausimą „ar turėčiau skirtis?“. Atsakyti į šį klausimą nėra lengva, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, pavyzdžiui, vaikus, finansus ir t.t. Visgi, jei abejojate savo santuoka, atkreipkite dėmesį į šiuos 5 ženklus, kurie gali reikšti, kad esate nelaimingoje santuokoje.

1. Seksas visiškai išnyko

Intymumas yra svarbus kiekvienos poros santykiuose. Jei pastebite, kad intymumo, apsikabinimų, bučinių ar susikabinimų rankomis vis mažiau arba jų visai nebėra, tai gali būti ženklas, kad kažkas yra negerai.

2. Jūs fantazuojate apie laimingą gyvenimą su kuo nors kitu

Protinis pabėgimas į laimės fantaziją, kurioje nėra jūsų sutuoktinio, yra emocinio atsiskyrimo pradžia. Net jei neturite galvoje konkretaus asmens, faktas, kad atmetate savo sutuoktinį, yra daug pasakantis.

3. Jūs nesijaučiate išgirsti

Mes visi trokštame būti išgirsti. Kai esame išgirsti jaučiamės vertinami, o kai jaučiamės vertinami, tuo pačiu jaučiamės ir mylimi. Kai partneriai ima nebegirdėti vienas kito ir tampa abejingi vienas kitam, tikėtina, kad santykiuose yra rimtų problemų.

4. Yra piktnaudžiavimo

Tai raudona vėliava jūsų santykiuose. Jei prieš jus smurtauja – fiziškai, žodžiu, emociškai, seksualiai – jums reikia pagalbos. Net jei jūsų smurtautojas atsisako gauti pagalbą, turite ją užtikrinti sau, savo vaikams. Joks jūsų „buvimas geresniu“ nepadarys smurtautojo geresniu sutuoktiniu.

5. Yra priklausomybė

Nepriklausomai nuo priklausomybės šaltinio – alkoholio, narkotikų, sekso, azartinių lošimų – jei liksite kartu, labai rizikuojate. Net jei pasiliksite, jums abiem reikės pagalbos, kad galėtumėte gyventi sveiką gyvenimą. Atminkite, kad priklausomybė dažnai yra persipynusi su smurtu ir kitokiomis prievartos formomis ir tai yra tinkamas pagrindas skyryboms.

Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra ženklai, jog jums reikia tuojau pat išsiskirti, tačiau tai reiškia, kad reikia ką nors padaryti, kad ištaisytumėte esamus nesutarimus ir galėtumėte vėl rasti laimę kaip pora.

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite