Angle down Atgal

18 gydytojų vakarėlyje užsikrėtė koronavirusu

Mažiausiai 18 medikų sulaukė teigiamų koronaviruso testų po to, kai sudalyvavo privačiame vakarėlyje, pranešė naujienų portalas metro.co.uk.

Kaip atskleidžia Floridos sveikatos universiteto vidiniai dokumentai ir šaltiniai, 17 anesteziologijos rezidentų ir vienas praktikuojantis medikas užsikrėtė Covid-19 anksčiau šį mėnesį. Su situacija susipažinęs anonimu norėjęs likti ligoninės atstovas leidiniui „The Gainesville Sun“ komentavo, jog koronavirusinės infekcijos protrūkis užfiksuotas po vieno vakarėlio, surengto privačiuose namuose. Jo žiniomis, vakarėlis vyko liepos 10 dieną. Vieno jame dalyvavusio asmens teigimu, jis surengtas atsisveikinimo su vienu rezidentu proga, o jame dalyvavo apie 30 rezidentų.

Floridos universiteto medicinos koledžo anesteziologijos direktorius Timothy Morey elektroniniu paštu fakulteto darbuotojus informavo, jog anesteziologijos departamente nustatyta 18 koronavirusu susirgusių asmenų. Šį laišką gavo ir paviešino universiteto žurnalistikos skyrius.

El. laiške Timothy Morey teigia, jog susirgo 14 jaunesniųjų rezidentų, du vyresnieji rezidentai, vienas praktikuojantis gydytojas ir vienas administracijos darbuotojas.

„Floridos sveikatos universitetas šviečia savo fakulteto ir administracijos darbuotojus bei studentus apie tai, kaip laikytis geriausių Covid-19 apsaugos praktikos priemonių, – išplatintame pranešime skelbia komunikacijos atstovė Melanie Fridl Ross. – Mes siekiame iki minimumo sumažinti ligos plitimą mūsų universitete ir jo benduomenėje, tačiau suprantame, kad neįmanoma išvengti visų atvejų dėl to, kaip pandemijos natūraliai vystosi.“

Pagal metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite