Angle down Atgal

11 elgesio modelių, kuriais griaunate savo gyvenimą

Niekada nevėlu tapti geresniu, tokiu, kokiu tapti svajojote vaikystėje. Bet dažnai mes elgiamės taip toksiškai, kad patys sau trukdome tobulėti.

1. Svajonės atsisakymas
Jei nenorite savęs skaudinti, siekite įgyvendinti svajones. Įgyvendinkite visus pažadus dar šiandien, neatidėkite rytojui. Nes rytojus visada bus rytoj, o jūs vis atidėliosite.

2. Paskalos
Skleisdami nepatikrintą informaciją apie kitus, griaunate santykius su jais. Elkitės su kitais taip, kaip norite, kad su jumis būtų elgiamasi. Ar norėtumėte, kad paskalos būtų skleidžiamos apie jus?

3. Dalyvavimas skandaluose
Skandalinga situacija - tik ledkalnio viršūnė. Kuo giliau neriate, tuo nelaimingesni tampate. Skandalingos istorijos išsiurbia iš jūsų energiją.

4. Apsimetate tuo, kuo nesate
Nėra ko apsimetinėti - esate kas esate. Niekas netobulas šiame pasaulyje. Būti savimi - tai nuostabiausia, ką galite padaryti gyvenime.

5. Bandymas įtikti kitiems
Kiti žmonės visada ras priežasčių, kodėl būti nepatenkintais jumis. Negalite aukoti savo gyvenimo, kad patenkintumėte kitų norus. Tik kentėsite, jei atsisakysite savo gyvenimo, bandydami įtikti kitiems.

6. Melas sau ir kitiems
Negalima meluoti nei sau, nei kitiems. Jūsų siela verta tiesos lygiai taip pat, kaip ir jums brangiems žmonėms. Melas, net ir pats saldžiausias - tik laiko gaišimas.

7. Atsisakymas mylėti save
Pamilti save kartais būna net labai nepaprasta - tenka daug dirbti. Bet pagalvokite - gali atsitikti taip, kad bėgant metams liksite vienas. Jūs pats yra tai, kas jums liks. Nereikia savo sielos priimti kaip kažko savaime suprantamo.

8. Pavydas
Jūs vistiek niekada netapsite tuo žmogumi, kuris jums atrodo geriausia iš visų. Mes kiekvienas - savaip unikalus.

9. Emocijų slopinimas
Jums būtina periodiškai nuleisti garą. Slopinti emocijas - neteisinga ir žalinga, tai kelias į niekur. Tam, kad susitvarkytumėte su emocijomis, jas reikia paleisti.

10. Išgyvenimai dėl praeities įvykių
Jūsų tikrasis "aš" skirtingai nei jūs - negyvena praeityje. Kas buvo, tas buvo, jūs praeities nepakeisite. Praeitis jums suteiks skausmo, jei patys jai leisite tai daryti.

11. Aukos sindromas
Mes galime pakeisti savo dabartį, įveikti išgyvenimus, problemas. Įsivaizduodami, kad esame aukos, mes tik griauname savo asmenybes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite