Vėliavnešys iškėlė šeimininko vėliavą
Angle down Atgal

Vilius Puronas davė startą 2019 metų savivaldybių rinkimuose?

Tai yra reporterio nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Savivaldybių rinkimai prasidėjo Valerijaus Simulik "flagmano" Viliaus Purono iškeltu tentu su Valerijaus Simulik judėjimo "Už Šiaulius" socialine-politine reklama Šiaulių širdyje. Kol VRK bandys susivokti, kas vyksta, Vilius Puronas su tentu - vėliava bus aplėkęs Šiaulius arba praskėlęs kam nors galvą.

Buvę merai Genadijus Mikšys ir Vytautas Juškus portalui etaplius.lt tvirtino, kad rinkimai prasidės 2018 metais rugsėjo vidury, socialdemokratai sako, kad rinkimai į savivaldybes prasidės 2019 metais, Šiaulių meras Artūras Visockas prašo visų dar pakentėti su "pjautynėmis" ir padirbėti dar iki sekančių rinkimų, nes dar daug neatliktų miesto labui bendrų darbų, o iki rinkimų toli.

"Kas bus, jei visi mesim svarbius darbus ir pradėsim ruoštis rinkimams jau dabar?" - klausia meras.

Kol vieni šiauliečiai prognozuoja, o kiti dirba, Valerijus Simulik nieko nelaukia - iš užsienio instruktuoja savo kareivius, kur kokią vėliavą iškeltį, kur kitus paruošiamuosius darbus rinkimams atlikti. Spaudoje apsiskelbė, kad kandidatuos į merus, "numetė" šiek tiek agitacijos, koks jis neva "charizmatiškas", o jo "flagmanas" Vilius Puronas miesto širdyje šalia savo skardinės karvės ant nelegalios "bakūžės" iškėlė tentą su Lietuvos vėliava, ant kurios puikuojasi užrašas Už Šiaulius, Šiaulių miesto herbas ir datos 1918-2018.

Jei palyginsite tą tentą-vėliavą su ant Valerijaus Simulik ofiso langų esančiais plakatais, su "Už Šiaulius" facebook'o paskyroje fone esančia nuotrauka ir kita "Už Šiaulius" judėjimo simbolika, tai pamatysite akivaizdų sutapimą ne tik šūkyje - pavadinime, bet ir stiliuje bei spalvose, ir nepamatysite praktiškai jokių skirtumų. Taigi, ta Viliaus Purono socialinė-politinė reklama - tai ne kas kita, kaip Valerijaus Simulik judėjimo "Už Šiaulius" reklama.

Kodėl aš taip manau?

Pirmiausia, Vilius Puronas yra Valerijaus Simulik bičiulis, o tiksliau jo "flagmanas" - vėliavnešys (žiūrėti foto).

Antra, Viliui Puronui noriu priminti, kad Šiaulių gimtadieniu yra laikomi 1236 metai, o ne 1918. Tad jei Jūs iš tikrųjų už Šiaulius, tai prašom nuo pradžių ir iki galo. Kitu atveju tai atrodo kaip žaidimas su žmonių emocijomis valstybės atkūrimo šimtmečio proga.

Trečia, priminsiu, kad Vilius Puronas etaplius.lt duotame interviu teigia, kad "socialinė ir politinė reklama nėra reglamentuota". Taip pat tame pačiame interviu jis teigia, kad "dirbo savivaldybėje 40 metų ir išmano visus kabinetinius virpesius". Kodėl nepasinaudojus įstatymų spragomis ir nepareklamavus Valerijaus Simulik judėjimo, taip gerbiamas Viliau?

Primena skambiai nuskambėjusį atvejį su serialu "Naisių vasara", kuris, Ramūno Karbauskio teigimu, nėra LVŽS partijos reklama. Nėra tai nėra. Abejoju, kad V. Puronas ir V. Simulik irgi prisipažins, kad čia yra paslėpta politinė Valerijaus Simulik ir jo judėjimo Už Šiaulius reklama. Bet šiaip, gerbiamas Viliau ir gerbiamas Simulik, labai negražu yra naudotis įstatymų spragomis ir galvoti, kad visi kiti kvailiai.

Ketvirta, tai asmeninis Viliaus Purono kerštas merui ir savivaldybės administracijai, kad meras neleidžia jam pristatyti savo skardinio "meno" ten, kur papuolė, kur Vilius Puronas užsimano ir bando dabartinę administraciją "išstatyti" kaip nusiteikusius prieš meną, neva ieškančią priekabių. Yra daroma bet kas, netgi manipuliacijos su reglamentavimo nebuvimu ir "menu, kad tik prakišti Valerijų Simulik į mero postą ir fondų dalybas (štai toks tas valdžios godulys, tegu tikri menininkai pasijuokia).

Šiaip dar apie jo interviu ir jį patį:

Pirma, kiek teko girdėti, tai tas gargaras-angaras, kurioje Vilius Puronas gyvena kaip koks Kvazimodas ir karsto jį karvėm ir kitais dalykais, yra nelegalus statinys ir jam net nepriklauso. O tokia jo veikla man labiau primena nuogalių - egzhibicionistą, norą į save atkreipti dėmesį, o ne meną. Močiučių senučių lygiomis eilėmis ar zigzagais sodinti narcizai ir tulpės bei prižiūrimas išpuoselėtas darželis šalia namų - tai yra menas (!), tik jos nesiegzhibicionuoja ir nesiveržia apdovanojimų.

Antra, Vilius Puronas buvo ne iki galo nuoširdus, o galima net sakyti, kad yra ir melagis, nes jo pastatyta "Lapė" nėra padovanota miestui, kaip kad jis teigia, ir savivaldybė neturi galimybių tvarkyti jai nepriklausančio turto.

Trečia, už šūkio "Už Šiaulius" slepiasi toks lyderis, koks slepiasi už šūkio "Už Lietuvą, vyrai" arba "Šaukiu aš tautą" arba "Nėra analogų". Praktiškai visi vienodi šūkiai. Skaitydamas tą Valerijaus Simulik judėjimo šūkį "Už Šiaulius", jaučiuosi dviprasmiškai, t.y. taip pat, kaip skaitydamas Kosto Kubilinsko, išdavusio partizanus ir artimuosius, eilėraščius, arba žiūrėdamas į supuvusią medžio šerdį. Gražios eilės, gražus ir sveikas iš išorės medis, o viduje - šerdis supuvusi... Tas pats būna ir su žmogumi.

Ketvirta, karvių vieta laukuose, žalčių, slibinų ir kitų skardinių pasakų ir padavimų herojų vietą paežerėse Naisiuose, teminiuose pasakų parkuose vaikams, na arba pas Valerijų Simulik kabinete seime, o ne miesto širdyje, todėl prašom neįsijausti.

Penkta, kai kas jau gal ir pamiršo, bet, mano manymu, tai būtent Vilius Puronas ir Valerijus Simulik nuolat bando sumenkinti dabartinį merą ir darė perversmą Šiauliuose, sukėlusį politinę suirutę, skleisdami neteisingą informaciją apie nepriimtus ambasadorius ir t.t.. Priminsiu, kad kol meras už savo lėšas organizavo labdaros koncertą, kuriuo buvo siekiama paremti vaikų dienos centrus, Valerijus Simulik spaudoje bandė sumenkinti šitą poelgį, vietoj to, kad prisidėtų.

Pabaigai: Vilius Puronas savo interviu pripažino, kad su ta konstrukcija yra avarinė situacija, bet vietoj konstrukcijos pašalinimo dar užkabino reklamą "už savo pinigus".

Prašau atitinkamų ir tuo besirūpinančių įstaigų nuimti tą reklamą su avarine konstrukcija ir akivaizdžia Valerijaus Simulik reklama. Ir nuoširžiai sakau visiems perskaičiusiems: - Šiauliečiai, nepapulkite po avarine Viliaus Purono reklamine konstrukcija ir nepapulkite į Valerijaus Simulik reklaminius spąstukus. Jūs nesuklydote neišrinkdami Valerijaus Simulik meru 2015 metais, pratęskime šią gražią tradiciją ir kitąmet. #neValerijui2019.

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite