Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazistai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Kokybiško ugdymo pagrindas – susitarimai ir bendradarbiavimas“

Gegužės 17d. Simono Daukanto gimnazijos komanda, kurią sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irma Riukienė, Ii klasės vadovė Inga Razanovienė ir Ii klasės mokiniai Helga Marija Petrovaitė bei Jonas Šiaučiūnas, vyko į Birštoną ir dalyvavo Lietuvos gimnazijų asociacijos organizuotoje konferencijoje „Kokybiško ugdymo pagrindas – susitarimai ir bendradarbiavimas“.

Konferencijos dalyviams skaitėme pranešimą „Inžinerinis ugdymas bendradarbiaujant“. Pranešime pasakojame apie buvusio gimnazijos mokinio pasiūlytą idėją, bendradarbiavimą numatant inžinerinio ugdymo tikslus bei priemones jiems pasiekti. Pristatėme Ii klasės inžinerinio ugdymo veiklas bei jų rezultatus ir laimėjimus, kurių pavyko pasiekti dėka bendro administracijos, mokytojų komandos, mokinių bei socialinių partnerių darbo. Kalbėjome apie ilgalaikius inžinerinius projektus bei jų metu sukurtus ar dar kuriamus produktus, dalyvavimą STEAM programose, neformalųjį ugdymą, lankymąsi verslo įmonėse.

Galime pasidžiaugti, kad inžinerinis ugdymas mūsų gimnazijoje buvo labai gerai įvertintas profesoriaus Gedimino Merkio. Jo nuomone, toks mokinių ugdymas turėtų vykti visose mokyklose, jį reiktų skatinti ir finansuoti. Profesoriaus įvertinimas mus paskatino ir toliau aktyviai dirbti pasirinkta kryptimi.

Konferencijoje savo mintis apie švietimo problemas išsakė ir Lietuvos gimnazijų asociacijos prezidentas bei mūsų gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas. Jis skatino visus susitarti dėl vieningos švietimo strategijos ir dirbti sutartinai, siekiant tų pačių tikslų, o ne visiems „irkluojant į savo krantą“.

Konferencijos metu buvo įdomu ir naudinga pasiklausyti įvairių pranešimų, išgirsti švietimo problemomis besidominčių žmonių diskusijas. Tai labai naudinga patirtis tiek mokiniams, tiek ir mokytojams.

Parengė Ii klasės mokinė Helga Marija Petrovaitė ir anglų kalbos mokytoja Inga Razanovienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite