Angle down Atgal

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Valerijus Simulikas

Dėl 31 Šiaulių miesto tarybos kėdės kovoja 11 partijų. Jų lyderių paprašėme įvardyti svarbiausius programinius siekius ir paaiškinti, kaip ketinama juos įgyvendinti. Politikų pažaduose – nuo nemokamo viešojo transporto iki galimybės visiems šiauliečiams dalyvauti miesto valdyme. Tiesa, programinius akcentus sudėliojo ne visi. Su visuomeninio rinkimų komiteto „Kviečiu aš tautą“ lydere Jūrate Šivickiene nepavyko susisiekti nei telefonu, nei el. paštu, nei per socialinius tinklus.

Visuomeninis rinkimų komitetas Valerijaus Simuliko judėjimas „Už Šiaulius“ (Nr. 9), Valerijus Simulikas:

Sieksime modernaus ir efektyvaus valdymo, nes nuo viešojo administravimo kokybės priklauso miesto gyventojų gerovė. Administracija turi dirbti piliečių patogumui viename pastate. Spartinsime Savivaldybės teikiamų viešųjų paslaugų perkėlimą į interneto erdvę. Plėsime elektronines viešąsias paslaugas, jos bus greitesnės, geresnės, efektyvesnės. Peržiūrėsime Savivaldybės departamentų direktorių pareigybių būtinybę. Visiems Savivaldybės administracijos ir pavaldžių įstaigų vadovams formuluosime aiškius tikslus, reikalaudami kompetencijos ir atsakomybės už rezultatus. Sutaupytas lėšas skirsime miesto valdymo efektyvumui gerinti.

Skatinsime verslumą ir naujų investicijų pritraukimą. Pagal viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės modelį mieste bus įrengtas modernus su visa reikalinga įranga pastatas, kuriame bus sudarytos galimybės informacinių technologijų specialistams sukurti didelę pridėtinę vertę turinčias darbo vietas. Kartu su specialistais dirbs to norintys Šiaulių aukštųjų mokyklų informacinių technologijų studijų studentai. Mes galėsime pasiūlyti geresnes sąlygas nei kiti miestai. Sieksime, kad šiauliečių vidutinis darbo užmokestis nebūtų mažesnis nei kitų didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų. Antra, garsių ir žinomų kompanijų specialistų sutelkimas ne tik atgaivins miesto paslaugų sektorių, bet ir užtikrins pajamas per mokesčių srautus.

– Jūsų programoje teigiama, kad Šiauliai turi likti universitetinis miestas. Ar po universitetų jungimosi tai dar įmanoma?

– Sieksime, kad Šiauliuose jaunuomenė gautų kokybišką išsilavinimą. Be aukštojo universitetinio mokslo įstaigos Šiauliai negalės būti visavertis regiono centras, kuris trauktų kvalifikuotus specialistus ateitį kurti čia. Miesto savivaldybė skatins nuolatinius ryšius tarp Šiaulių kolegijos, Šiaulių profesinio rengimo centro ir asocijuotų verslo struktūrų, ruošiant specialistus. Šiaulių regiono merai, verslo, pramonės atstovai kartu su Šiaulių universiteto atstovais privalo artimiausiu laiku vykti į Vyriausybę ir kartu teikti paskaičiavimus, argumentus dėl universiteto reikalingumo, ruošiant regionui reikalingus darbuotojus artimiausiems 5–7 metams, ir kuo tiek savivalda, tiek verslas prisidės prie universiteto pertvarkos ir plėtros.

Taip pat skaitykite: Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Vida Pociuvienė

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Jonas Bartkus

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Lankas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Artūras Visockas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Valerijus Simulikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Andrius Šedžius

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Marijus Velička

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Gintautas Sitnikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Laisvūnas Neimanas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Žvinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite