Angle down Atgal

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Laisvūnas Neimanas

Dėl 31 Šiaulių miesto tarybos kėdės kovoja 11 partijų. Jų lyderių paprašėme įvardyti svarbiausius programinius siekius ir paaiškinti, kaip ketinama juos įgyvendinti. Politikų pažaduose – nuo nemokamo viešojo transporto iki galimybės visiems šiauliečiams dalyvauti miesto valdyme. Tiesa, programinius akcentus sudėliojo ne visi. Su visuomeninio rinkimų komiteto „Kviečiu aš tautą“ lydere Jūrate Šivickiene nepavyko susisiekti nei telefonu, nei el. paštu, nei per socialinius tinklus.

Lietuvos centro partija (Nr. 18), Laisvūnas Neimanas:

Pokyčiai Savivaldybėje. Supraskime, kad be dviejų ratų nevažiuoja jokia transporto priemonė. Todėl Šiaulių mieste visų pirma turėtų atsirasti ne statiniai, kurie yra nepabaigti ir nepabaigiami, o vyriausiasis architektas. Šiandien miestas jo neturi, o tai reiškia, kad Šiauliai neturi absoliučiai jokios koncepcijos ateičiai. Taip pat reikia „užkurti“ Ekonomikos ir investicijų skyrių: su kokiais projektais dirbsime, kokia bus mūsų ekonominės plėtros perspektyva? Nes dabar neturime gerai veikiančio skyriaus, neturime naujų projektų – gyvename iš praeities.

Bendruomenės pasitelkimas. Įkursime Bendruomenių rūmus, kurie užbaigs susiskaldymą ir neapykantą. Prieš įgyvendindami projektus, turime juos išdiskutuoti su bendruomene, kad nebeliktų ginčų. Dabar įvairios nevyriausybinės organizacijos yra išsimėčiusios, kažkur prisiglaudusios. Pasiūlysime joms stogą virš galvos, netgi skirsime laiką valandomis. Taip pat – ir Senjorų priežiūros centro įkūrimas.

– Papasakokite plačiau apie šį centrą. Argi mūsų senjorams neužtenka veiklos: mieste gausu meno kolektyvų, veikia Trečiojo amžiaus universitetas?

– Pagyvenę žmonės rytais erzina pardavėjus ir gydytojus, nes negauna dėmesio, neturi su kuo pabendrauti. Taigi, aš tikras, kad Šiauliams Senjorų priežiūros centro reikia. Jį įkurtume 13-ojoje profesinėje mokykloje, kuri dabar perduodama Turto fondui. Tai nesudėtinga įgyvendinti per europinius fondus. Centre galėtų veikti tas pats Trečiojo amžiaus universitetas, vyktų įvairiausių veiklų, kurios užimtų vyresnį žmogų. Galų gale yra tokių probleminių dalykų, kai artimiesiems neišeina prižiūrėti senjoro ir jis paliekamas vienas šiame nelabai jaukiame kapitalistiniame pasaulyje. Centras išspręstų šią problemą.

Taip pat skaitykite: Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Vida Pociuvienė

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Jonas Bartkus

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Lankas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Artūras Visockas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Valerijus Simulikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Andrius Šedžius

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Marijus Velička

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Gintautas Sitnikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Laisvūnas Neimanas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Žvinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite