Angle down Atgal

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Artūras Visockas

Dėl 31 Šiaulių miesto tarybos kėdės kovoja 11 partijų. Jų lyderių paprašėme įvardyti svarbiausius programinius siekius ir paaiškinti, kaip ketinama juos įgyvendinti. Politikų pažaduose – nuo nemokamo viešojo transporto iki galimybės visiems šiauliečiams dalyvauti miesto valdyme. Tiesa, programinius akcentus sudėliojo ne visi. Su visuomeninio rinkimų komiteto „Kviečiu aš tautą“ lydere Jūrate Šivickiene nepavyko susisiekti nei telefonu, nei el. paštu, nei per socialinius tinklus.

Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“ (Nr. 20), Artūras Visockas:

Neprivatizuosime pelningai dirbančių Savivaldybės įmonių. Pasisakome už Savivaldybės įmonių išlaikymą Savivaldybės rankose. Gaunamas įmonių pelnas naudojamas miesto reikmėms tenkinti.

Tęsime ir tobulinsime Jaunimo ir jaunų šeimų programą. Toliau stiprinsime Jaunimo ir paramos šeimai priemonę, patvirtindami naujus aprašus ir tvarkas dėl finansinės paramos pirmojo būsto jauniems žmonėms (iki 29 m.) įsigijimo (padengiant jų patirtas išlaidas: pirkimo sutarties tvirtinimas pas notarą, turto vertinimas, perkant būstą, ir pan.) ir dėl pirmoko paketo (numatant konkrečią finansinę išmoką šeimai, leidžiančiai vaiką į pirmą klasę).

– Jūsų programoje teigiama, kad skatinsite privačių švietimo įstaigų kūrimąsi. Kaip to sieksite ir ar Šiauliams apskritai reikia tokio pobūdžio įstaigų?

– Visų pirma išlaikysime šioje kadencijoje priimtus sprendimus dėl vienodo ugdymo krepšelio skyrimo visoms ugdymo įstaigoms, neskirstant jų į privačias ar biudžetines (70 Eur vienam vaikui per mėnesį). Operatyviai spręsime teisinius klausimus, padėsime sudaryti palankias sąlygas, steigiant privačius vaikų darželius ar mokyklas („Lauko darželio“, Jėzuitų mokyklos pavyzdžiai). Tokiu būdu suteiksime tėvams įvairovę ir pasirinkimo galimybes. Išlaikysime mokyklų tinklą ir labiausiai nutolusias nuo miesto centro mokyklas nepriklausomai nuo mokinių skaičiaus kriterijaus (pavyzdžiui, Rėkyvos ar Zoknių progimnazijos).

Taip pat skaitykite: Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Vida Pociuvienė

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Jonas Bartkus

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Lankas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Artūras Visockas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Valerijus Simulikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Andrius Šedžius

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Marijus Velička

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Gintautas Sitnikas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Laisvūnas Neimanas

Rinkimai: nuo pažadų prie darbo. Kaip? Aurimas Žvinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite