REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Vasario 28 d. 15:52

Projektas „Šuolio į aukštį sektoriaus įsigijimas“

Šiauliai

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


206649

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos iki pat 2022 m. sausio 31 d. vykdė projektą „Šuolio į aukštį sektoriaus įsigijimas“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje dėl informacinių technologijų ir transporto priemonių yra dirbtinai suvaržomas fiziologiškai būtinas fizinis krūvis, reguliarūs fiziniai pratimai ir judėjimas, sveikos, fiziškai aktyvios gyvensenos įgūdžiai yra būtini.

Fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną skatinančiame projekte dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos bei progimnazijos. Profesionalūs lengvosios atletikos treneriai pravedė daugybę lengvosios atletikos treniruočių, juos supažindino su šios sporto šakos teikiamais privalumais ir treniruočių įvairove. Taisyklingos bėgimo, šuolių atlikimo technikos pagrindų išmoko net 1199 vaikų.

Kadangi projektas apėmė bendrojo ugdymo mokyklas ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas naujų žinių sėmėsi ir savo kompetencijas papildė fizinio ugdymo mokytojai, auklėtojai. Lengvosios atletikos treniruočių inovatyvumas bei trenerių perteikta patirtis leis labiau sudominti bei įtraukti vaikus fizinio ugdymo pamokoms. Jei vaikai mėgausis fizinio ugdymo pamokomis, didesnė dalis vaikų reguliariai lankys pamokas ir bus fiziškai aktyvesni ne tik pamokų metu, bet ir savo laisvalaikiu. Projektas patobulino ir paįvairino fizinio ugdymo pamokas, didžiajai daliai vaikų suformavo sveikos, fiziškai aktyvios gyvensenos pamatą ateičiai.

20210621-srf.jpg

image10619.png

smpf-logo.jpg

srf-logo-rgb-pagrindinis-01.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA