Angle down Atgal

Inžineriniai projektai Simono Daukanto gimnazijoje

Rugsėjo 11 d., penktadienį, Šiaulių S. Daukanto gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo veiklos. I-III klasių gimnazistai dalyvavo inžineriniuose projektuose „Makaronų tiltai“, „Aukščiausias bokštas” ir „Šviesos instaliacija“. Netradicinio ugdymo veiklų tikslai - ištrūkti iš kasdienybės verpetų; pasitelkiant kūrybiškumą, žinias ir komandinę bendrystę drauge įgyvendinti inžinerinius projektus.

Įsibėgėjus dienai, prasidėjo inžinerinių projektų idėjų įgyvendinimas. Kiekvienai klasei paskirstyti kabinetai, kuriuose, padedant dalykų pedagogams, buvo atliekamos kūrybinės užduotys. Po valandos kruopštaus darbo, laikantis sveikatos apsaugos reikalavimų, grupių atstovai savo išradimus pademonstravo gimnazijos aktų salėje. Juos nuotoline, tiesiogine vaizdo transliacija klasėse stebėjo ir palaikė tiek mokytojai, tiek patys komandų dalyviai. Neslėpsime, jautėme azartą ir konkurenciją, keldami sau klausimus: ,,kieno bokštas nulinks į šoną, kuris makaronų tiltas atlaikys daugiausiai svorio ir nesubyrės, kas išradingiausiai pagamins šviestuvo gaubtą?’’ Štai tokiomis emocijos sulaukėme vertinimo laiko. Buvo matuojamas popierinių bokštų dydžiai, makaronų tiltų svorio atlaikymas.

Konkurso „Makaronų tiltai“ nugalėtojai: I vieta – IIIm klasė, II vieta – Ii klasė, III vieta – IIi klasė.

Konkurso ,,Aukščiausias bokštas” nugalėtojai: I vieta - Ii klasė, II vieta - Im klasė, III vieta - Ia klasė.

Konkurso ,,Šviesos instaliacija” nugalėtojai: I vieta - IIi klasė, II vieta - Ii klasė, III vieta - IIIa klasė.

Sveikiname inžinerinių projektų nugalėtojus!

Dėkojame visiems gimnazistams už idėjas, kūrybiškumą, vieningumą, mokytojams - už pagalbą mokiniams, siekiant geriausių tikslų ir idėjų įgyvendinimo.

Parengė IIm klasės mokinė Aistė Šarkutė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite