REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2023 m. Balandžio 17 d. 11:37

Žolės riedulio čempionate Šiaulių komandoms sekėsi skirtingai

Šiauliai

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijaŠaltinis: SM „Klevas“ inf.


264549

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono įskaitoje sužaistos iš rudens atidėtos dvejos antro rato rungtynės.

Dvi Šiaulių komandos „Akademija-ŠSG“ ir „Ginstrektė-ŠSG“ susitiko su Vilniaus „SM Sostinės Tauras“ komanda. Čempionato lyderės „Ginstrektė-ŠSG“ riedulininkės nugalėjo vilnietes 2:1, o „Akademija-ŠSG“ komanda turėjo pripažinti varžovių pranašumą 0:11.

„Mūsų silpnybė – turime pranašumą, kontroliuojame rungtynes, susikuriame gerų progų, tačiau jų nerealizuojame. Surinkome tikrai gerą sudėtį ir nors orai nelepino, stengėmės kuo geriau pasiruošti lauko sezonui. Dar turime kur padirbėti, bet bendrai žvelgiant į komandos formą, esu patenkintas“, – pasakojo čempionių treneris Vaidotas Vaičeliūnas. Iš vis čempionato A divizione kaunasi penkios komandos.

Rudenį buvo sužaisti du čempionato ratai. Pavasarį atnaujinus čempionatą bus žaidžiamas trečias ratas, o po to 1–4 vietas užėmusios komandos susikaus pusfinaliuose ir finaluose.

Trečias čempionato ratas startuos jau šį trečiadienį (balandžio 19 d.) Šiauliuose. Žolės riedulio stadione 19:00 val. susitiks „Akademija-ŠSG“ ir „Ginstrektė-ŠSG“ komandos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA