REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 4 d. 13:54

„Virbalio vartų“ bendruomenė minėjo 20-ąjį veiklos jubiliejų

Vilkaviškis

Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė


293855

Kovo 1-ąją „Virbalio vartų“ bendruomenė minėjo gražią sukaktį – 20-ies metų veiklos jubiliejų. Virbalio kultūros namuose vykusiame minėjimo renginyje netrūko puikių emocijų – pasidžiaugta nuveiktais darbais, iniciatyvomis, aktyviais klubo nariais, padėkota draugams ir bendraminčiams.

Vienas iš bendruomenės kūrimo iniciatorių ir pirmasis bei kol kas vienintelis bendruomenės pirmininkas Stanislovas Lopeta padėkojo visiems bendruomenės nariams, pasidžiaugė jų bendruomeniškumu ir atsakomybe bei linkėjo toliau veikti visiems kartu savo krašto labui.

Bendruomenę gražios šventės proga sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemeras Joris Juškauskas, Tarybos nariai – Daiva Černiuvienė, Bronislavas Polita, Vytautas Geležiūnas, Ramūnas Puodžiūnas, Virbalio seniūnijos seniūnas Zitas Lasevičius, Kybartų kultūros centro direktorė Asta Vencienė, kaimyninių bendruomenių atstovai bei kiti garbūs svečiai.

Meras A. Neiberka, sveikindamas visus su švente, dėkojo bendruomenei už aktyvią ir pavyzdinę veiklą, džiaugėsi, kad bendruomenė nestokoja naujų idėjų ir sumanymų: „Atrodytų 20 metų – dar pati jaunystė, tačiau nuveikti prasmingi darbai savo krašto ir žmonių labui kalba patys už save, o ir gyvenimas Virbalyje jau neįsivaizduojamas be šios bendruomenės ir jos veiklų“. Meras bendruomenės pirmininkui S. Lopetai įteikė padėką už prasmingas iniciatyvas, nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvumą prisidedant prie bendruomeninės veiklos stiprinimo.

„Virbalio vartų“ bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, organizuoja literatūrinius renginius, kiekvienais metais vyksta į ekskursijas, teatro spektaklius. Nuo 2015 metų savo veiklą pradėjo ir greitai išpopuliarėjo bendruomenės senųjų amatų centras, kuriame galima užsisakyti edukacines programas, pasimokyti amatų, paragauti kulinarinio paveldo produktų. Bendruomenė taip pat turi ir moterų klubą, veikia dailės būrelis.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA