REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2018 m. Rugpjūčio 21 d. 11:06

Vieniša Petro Gražulio dukros mama Birutė Palangoje turi nuosavą žuvies kioską: „Patys geriausi pirkėjai – rusai“

Klaipėda

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


49208

Palangos verslininkai džiaugiasi – pagaliau po daugelio metų vasara karšta ir labai pelninga.

Vieniša Petro Gražulio dukros mama Birutė Palangoje turi nuosavą rūkytos žuvies kioską, kuriame ji pati ir prekiauja. Moteris laidoje KK2 pasakos, kad žuvies kainos Palangoje nėra didelės: „Kainos tikrai įkandamos. Skumbrė kainuoja 3 eurus, kalmarai 1–2 eurus“. Birutė teigia, kad patys geriausi pirkėjai – rusai, kurie negaili pinigų. Anot pašnekovės, už rūkytą ungurį rusai negaili ir 50 eurų.

Tačiau ne visi patenkinti poilsiu žymiausiame Lietuvos kurorte – daugelis skundžiasi didelėmis apgyvendinimo ir maisto kainomis. Kalbinti poilsiautojai sako, kad išsinuomoti būstą – sudėtinga, kadangi jie užsakyti visai vasarai į priekį.

„Paskutinį kartą Palangoje. Čia, žinokit, baisu. Kad ir maistas. Tik už 80 eurų gali normaliai pavalgyti. Geriau važiuoti į užsienį, negu čia pas žemaičius“, – kalbės poilsiautojas Jonas.

Dar prasčiau jaučiasi pensininkai, kurie teigia, kad eiliniams Lietuvos senoliams vykti į Palangą negalima, nes jie neturi tiek pinigų.

„Galima trumpai ir drūtai pasakyti – tikrai neįmanoma. Maistas brangus, o man daugiau nieko nereikia. Mes valgyti kiekvieną dieną norim“, – laidoje KK2 kalbės poilsiautoja Sofija.

Visgi KK2 žurnalistas Ervinas, atlikęs kainų patikrą, nustatė, kad Palangoje kainos per paskutinius kelerius metus ženkliai nedidėjo: „Charčio sriuba – 3 eurai, šašlykas – 8 eurai. Jeigu piniginė plati, galima paskanauti ir egzotiškesnių patiekalų, krokodilo kepsnys – 18 eurų“.

Pramogų kainos Palangoje taip pat liko panašios kaip pernai ir užpernai – nuotrauka su kakadu papūga Basanavičiaus gatvėje – 5 eurai.

O ypač Palanga džiaugiasi užsieniečiai – čia jiems gera. Anot jų, kainos Palangoje – europietiškos, todėl daugelis sau gali leisti 3–4 dienų poilsį, nes ilgesniam laikui neturi pinigų.

„Čia yra brangiau nesu Odesoje. Kijevo kotletas pas jus 5,5 euro, o pas mus – euras. Kambariai kainuoja pigiau pusantro karto“, – laidoje kalbės poilsiautoja Tatjana.

Kitas svečias iš Baltarusijos teigia, kad Palangoje lankosi ne pirmą kartą, o šiais metais su šeima planavęs vykti į Jūrmalą, bet, anot vyro, ten kainos dar didesnės.

Visą reportažą apie Palangą ir kainas populiariausiame Lietuvos kurorte žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

birute2-grazulis-palanga-kk2.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA