REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 14 d. 14:21

Viduklėje – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Raseiniai

Etaplius.LTŠaltinis: Raseinių rajono savivaldybė


294865

Nors šiemet Kovo 11-osios dieną vėjas buvo žvarbus, tačiau Viduklės bendruomenės salėje vykęs renginys sušildė ne vieną širdį. Tai turbūt įsimintiniausia kovo 11-oji Viduklėje. Lietuvos valstybinės vėliavos buvo įteiktos vyriausiam ir jauniausiam Viduklės seniūnijos gyventojui per visus Valstybinių vėliavų įteikimo metus Viduklės seniūnijoje.

Pernai sulaukusi garbingo 95 jubiliejaus Bronislava Viduklės seniūnijos brangakmenis. Jauna likusi našle su 3 mažais vaikais ant rankų nebijojo darbo, atsakomybės ir didelės šeimos ištekėjo antrą kartą už vyro našlio, kuris į šeimą atsivedė savo 3 mažamečius vaikus. Kartu su antruoju vyru susilaukė 5 vaikų. Dirbo lauko darbus ir melžėja karvių fermoje. Užaugino ir į gyvenimą išleido 11 vaikų.

Dėkojame Bronislavai Mažikienei už šeimos vertybių puoselėjimą.

Valstybinę vėliavą, padėką ir gėlės priėmė Bronislavos dukra Dalia Mauragienė. Po renginio seniūniją pasiekė Bronislavos nuotrauka su dovanomis. Taip pat norime pasididžiuoti, kad seniūnija teikė Bronislavą, kaip daugiavaikę mamą, apdovanojimui „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Trys jauni šaunūs vyrai iš Viduklės imasi iniciatyvos ir, kas svarbiausia, pažadais nesišvaisto! Šie vyrai sutvarkė Stungurių buvusio malūno (užtvankos) teritoriją: nušienavo metų metais nepjautą žolę, pagamino suoliukus lankytojams. Visi darbai atlikti savo lėšomis ir medžiagomis! Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą ir savanorišką darbą dėkojame: Eligijui Bukančiui, Valentui Jurevičiui ir Arūnui Vaičiui.

Į vaistinę keliaujame dėl skirtingų priežasčių – dažniausiai einame konkretaus vaisto, maisto papildo ar kitos medicininės priemonės, tačiau neretai ir dėl to, kad galėtume su vaistininku pasikonsultuoti, kaip elgtis sunegalavus ar tiesiog pasipasakoti. Dėkojame Virginijai Petroševičienei už ilgametį nuoširdų rūpinimąsi gyventojų sveikata. Džiugu, kad galime pasitarti rūpimais klausimais, gauti profesionalų patarimą ar vaistą.

Viduklės švento kryžiaus bažnyčioje 60 metų tarnavęs zakristijonas. Nepriekaištinga reputacija. Kuklumas, supratingumas ir aukšta vidinė kultūra. Už stipraus vyro stovi dar stipresnė moteris. Ji visuomet palaikė vyro atsidavimą parapijos žmonėms ir su vyru skleidė ir skleidžia tikėjimą dievu ir bažnyčia. Dėkojame Onai ir Petrui Kačiušiams - už šeimos vertybių puoselėjimą, bendruomeniškumą, tikėjimo skleidimą.

Kieno veidus pamatysi kiekvienoje šventėje priimant svečius ar šeimininkaujant prie puodų, keptuvių ir pjaustymo lentelių? Jos niekada neatsisakė padėti nei bendruomenei, nei seniūnijai. Dėkojame už aktyvią bendruomeninę veiklą ir pagalbą seniūnijai Rimai Jokimčienei, Editai Kliknienei, Gražinai Andriulienei.

Jam dar tik 10 metų, bet savo gerais darbais ir iniciatyvumu stebina ne tik savo mamą, bet ir seniūnijos darbuotojus. Jo elgesys – tai pavyzdys bet kokio amžiaus žmogui. Mama pasakoja: vakar iš smėlio žoles išrovė, sako, man taip smagu, gera pasidarė... tad iš vakaro susirado grėblį, išsikepė sumuštinių ir ryte anksčiausiai išlėkė prie Viduklės tvenkinio. Dėkojame Jonui Veličkai už meilę savo gimtam kraštui, pilietiškumą ir ne pagal metus brandų supratimą, kad už tai kokioje aplinkoje gyvename, atsakingi esame mes patys.

Šis žmogus daugiau kaip 15 metų atiduoda Viduklės seniūnijos žmonėms. Su ja gali pasikalbėti įvairiomis temomis, apie viską : gyvenimą, santykius, ligas, maistą ir gauti reikalingą pažymą ar konsultaciją. Tai Milda Šebelskienė, tiesiog liepsnojanti entuziazmu suburti seniūnijos kolektyvą įvairiems darbams, išvykoms ir poilsiui. Ji yra kolektyvo siela.

Tradiciškai kovo 7 d. vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo progai skirtas stalo teniso turnyras. Dalyvavo 14 dalyvių.

  • I vietą laimėjo Vyrautas Reidman Vizdirgas,
  • II vietą – Rimantas Tarvydas,
  • III vietą – Alvydas Beišys.

Vilties taurė atiteko Martynui Garbaliauskui.

Norime padėkoti RRKC chorui „ŠATRIJA“, RRKC Viduklėje vokaliniams ansambliams „Ringė“ ir „Vijūnė“ už nuostabų koncertą. O taip pat tradiciškai visą renginį Lietuvos vėliavai pagarbą atidavusiems šauliams Juozui Kašinskui ir Juozui Trumpiui.REDAKCIJA REKOMENDUOJA