Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Vepriuose lankytojų laukia erdvus ir šiuolaikiškas konferencijų turizmo centras
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 4 d. 13:24

Vepriuose lankytojų laukia erdvus ir šiuolaikiškas konferencijų turizmo centras

Ukmergė

Dainiaus Vyto nuotr.

Daiva ZimblienėŠaltinis: Ukmergės rajono savivaldybė


293845

Kovo 1 dieną Ukmergės rajone, Veprių miestelyje duris atvėrė erdvus ir šiuolaikiškas konferencijų turizmo centras. Naujasis centras atsirado Veprių mokyklai-daugiafunkciam centrui įgyvendinus pagal vietos plėtros strategiją finansuotą daugiau nei 73 tūkst. Eur vertės projektą „Veprių miestelio bendruomeninio verslumo skatinimas įveiklinant Veprių stovyklą“. Per 50 tūkst. Eur tam skirta iš Ukmergės rajono vietos veiklos grupės (VVG) vykdytos programos, o virš 28 tūkst. Eur– iš Ukmergės rajono savivaldybės biudžeto.

Už skirtą paramą įsigyta 12 šildymo įrenginių oras-oras, kavos aparatas, 30 konferencinių stalų bei kėdžių, kino salės garso įrangos komplektas, ovalios salės hibridinės įrangos komplektas, 6 lauko baldų komplektai ir kt. Nuo vasario mėnesio bandomajam laikotarpiui įdarbinta ir specialistė – konferencijų centro administratorė.

Veprių mokykla-daugiafunkcis centras teikia stovyklos paslaugas, įvairias edukacines, temines stovyklas vaikams ir paaugliams, turi nuolatinių klientų, čia vyksta sporto renginiai, sąskrydžiai.

„Įkurti konferencijų centrą ir vystyti Lietuvoje vis populiarėjančią, tačiau vis dar naują konferencinio turizmo paslaugą, nusprendėme norėdami įveiklinti stovyklos patalpas ir erdves ne sezono metu bei siekdami į rajoną pritraukti daugiau žmonių ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais.

Veprių miestelis yra populiarus turizmo traukos objektas, ypač vasarą. Čia sėkmingai savo veiklą vysto įsikūrę privatūs verslai (kaimo turizmo sodybos ,,Gervių pieva", ,,Sidabrinė pieva", ,,Prie upeliuko", ,,Ąžuolų giria" ir kt.). Visi jie teikia apgyvendinimo paslaugas, tačiau nei vienas iš jų neteikia kompleksinių konferencijų organizavimo paslaugų. O tam visą reikiamą infrastruktūrą -dideles patalpas, iki 70 vietų miegamųjų vietų bei turizmo objektais patrauklią teritoriją, turime mes“, – kalbėjo Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro projektų koordinatorė Erika Buikauskienė.

Naujajame centre bus teikiamos konferencijų organizavimo paslaugos vienai dienai, konferencijų organizavimo paslaugos su apgyvendinimu, paslaugų paketas su turistiniu maršrutu.

Konferencijų turizmo centro atidarymo renginyje dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, Tarybos nariai Giedrius Auglys ir Valdas Kersnauskas, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas ir vyriausioji specialistė Ingrida Krikštapoienė, Ukmergės rajono VVG, Veprių seniūnijos, Veprių bei Sližių bendruomenės, VŠĮ „Žvaigždžių slėnis“ atstovai ir kt.

Susirinkusieji apžiūrėjo atnaujintas erdves ir išbandė naujai įsigytą įrangą, jiems taip pat buvo pristatytos ir papildomos centro siūlomos paslaugos, kurias pagal pageidavimus galės pasirinkti klientai. Vyko veidoskaitos metodikos pristatymas „nuskaitant“ projekto iniciatorių veidu, Ukmergės kultūros centro Veprių skyriaus edukatorė žolininkė Rasa Šimonienė pristatė žolynų edukaciją, Veprių ir Sližių bendruomenių atstovai pristatė savo veiklas ir teikiamas pramogas, edukacijas ir kitas paslaugas, puikią nuotaiką kūrė folkloro kolektyvas „Siemanys“.

Daugiau informacijos suteiks Greta Tylienė, Veprių mokykla–daugiafunkcis centro Konferencijų ir turizmo administratorė (tel. +370 674 86353, el. p. nuomavepriumdc@gmail.com)REDAKCIJA REKOMENDUOJA