REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Gegužės 21 d. 08:32

Vėluojantys statybos darbai nebus toleruojami

Šiauliai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


84625

Vakar Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė, skyriaus vyr. specialistas Darius Ščiglinskas susitiko su UAB „Aiba“ direktoriumi Irmantu Baniu dėl daugiabučio gyvenamojo namo adresu Pakluonių g. 60, Joniškio mieste statybos ir pritaikymo socialiniam būstui darbų sutarties įgyvendinimo.

Susitikimo metu pristatyta ir įvertinta esamo projekto būklės situacija. Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vyr. specialistas atsakingas už projekto koordinavimą Darius Ščiglinskas informavo, kad sutarties darbų pabaiga, įskaitant ir sutarties pratęsimą, buvo numatyta 2018 liepos 13 d., nors sutarties darbų terminas pasibaigęs, darbai vis dar neatlikti.

UAB „Aiba“ vadovas Irmantas Banys nurodė, kad jo manymu statybos darbų atlikta apie 99 procentus, o likę darbai tai objekto valymo darbai, smulkių defektų taisymas.

Rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pastebėjo, kad toks vėlavimas yra netoleruotinas ir domėjosi kokios yra galimos sutarties nutraukimo galimybės su rangovu UAB „Aiba“.

Meras V. Gailius akcentavo, kad nuolaidžiauti nesiruošiama, kad dvi savaitės yra pakankamai tinkamas terminas užbaigti likusiems darbams bei paminėjo, kad galutinį sprendimą savivaldybės administracija dėl tolimesnės sutarties eigos pateiks po detalios neatliktų statybos darbų situacijos įvertinimo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA