REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2022 m. Vasario 15 d. 06:00

Vasario 15-oji: vardadieniai, astrologija

Vilnius

Pexels.com nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


71864

Vasario 15-oji – Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena.

Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena minima nuo 2002 m. Ją minėtina diena paskelbė Tarptautinė tėvų, kurių vaikai serga vėžiu, organizacijų konfederacija (ICCCPO) 2001 m. rugsėjį Liuksemburge. ICCCPO įsteigta 1994 m. Ispanijoje. Organizacijos tikslas – surinkti lėšų gydyti neturtingų tėvų vaikams. 2002 m. minint šią dieną surengta akcija, kurios metu 30-yje šalių surinkta daugiau nei 100 000 dolerių sergantiems vėžiu vaikams paremti.

Vasario penkioliktoji, antradienis – 46-oji metų diena (antroji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

rytoj: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

poryt: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.44, leidžiasi 17.24. Dienos ilgumas – 09.40.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kartais Dievas leidžia kam nors nukirsti šaką, kurios užsispyrusiai laikomės, kad suvoktume turį sparnus“ (B. Ferero).

***************

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, antradieniui

AVINAS. Audringos jausmų bangos blaškys meilės laivelį. O jeigu laivelis jau nugrimzdo, tai ginčai virs dėl vaikų, pinigų ar pan. Jeigu ne meilė, tai draugystė patirs keistoką išbandymą.

JAUTIS. Stenkitės valdyti savo emocijas ir elgesį. Tikėtina, kad elgiantis santūriai jums pavyks išsiaiškinti problemos esmę. Kuo daugiau laiko leiskite drauge su šeima. Branginkite, saugokite mylimus žmones, vaikus.

DVYNIAI. Gali būti, kad teiksite interviu, leisitės į kelionę arba sulauksite žinių iš toli esančio giminaičio, draugo. Internetas, televizorius taip pat gali prikaustyti dėmesį. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Jus gali užklupti turtiniai, finansiniai rūpesčiai. Galbūt teks aiškintis dėl abejotinų sandėrių, nuostolių. Neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso.

LIŪTAS. Būsite gana dirglūs, nerimastingi. Kils keistų idėjų. Gerai, jei tai nieko nekainuos. Tačiau gali būti ir taip, kad rizikuosite, įdėsite daug pastangų dėl abejotinų dalykų ar net pakenksite kitiems. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Šiandien jus domins įvairios paslaptys, apkalbos, slapti nuotykiai. Gali išaiškėti užkulisinės intrigos, nelegalūs dalykėliai. Be savo valios galite pasijusti į tai įvelti. Kol kas pabūkite stebėtojai, o ne teisybės ieškotojai. Itin saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Jūsų akiratyje gali pasirodyti išsiilgtas asmuo. Gali būti, kad jums teks ką nors organizuoti, telkti bendraminčius ar pan. Kažkodėl turėsite savo viduje slopinti didelį nerimą.

SKORPIONAS. Būsite sunerimę dėl ateities galimybių, nesibaigiančių sunkumų ir nesaugumo. Nepasitikėjimą didins prieštaringas aplinkinių elgesys. Saugokitės traumų, elektros iškrovos.

ŠAULYS. Įtempta diena, jeigu jūsų pagrindinis užsiėmimas – turizmas, švietimas, teisiniai reikalai, migracija, ryšiai su užsieniu ar pan. Gauta informacija gali sukelti rūpesčių. Galvokite, ką kalbate su žmonėmis, kurių beveik nepažįstate.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie finansinius reikalus, meilės audras. Susivokti situacijoje gali padėti pokalbis su asmeniu, mačiusiu ir šilto, ir šalto. Venkite skolinti pinigus, mokėti įmokas be sutarties, garantijų.

VANDENIS. Be kitų žmonių pritarimo, palaikymo vargu ar galėsite žengti pirmyn. Nepaisant jūsų populiarumo, teks ieškoti bendros kalbos su kitaminčiais bei oponuojančiais. Kaprizingumas, ultimatumai nepadės spręsti problemų.

ŽUVYS. Nesuskaičiuojama galybė reikalų, darbų suksis jūsų galvose. Tačiau gali būti, kad jūsų savijauta trukdys daryti tai, ką susiplanavote. Nederėtų numoti ranka į negalavimus.

Geros dienos!

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA