REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 7 d. 08:24

Valstybės vadovai sveikina Lietuvos mamas Motinos dienos proga

Lietuva

BNS / Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


266512

Sekmadienį prezidentas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino visas šalies mamas Motinos dienos proga. Šalies vadovai dėkojo mamoms už begalinį atsidavimą savo vaikams, linkėjo sveikatos ir kantrybės šiame kelyje.

„Žodis „mama“ asocijuojasi su viso ko pradžia. Dažnai tai būna pirmasis žodis, kurį ištaria ir parašo vaikas. Dažnai tai būna pirmas jo nupieštas portretas. Dažnai tai žodis, kuris rašomas prašyme priimti į darželį, mokyklą ir daugelyje kitų gyvenimiškų situacijų.

Šalia šio žodžio visada esti beribis mamos pasiaukojimas bei atsakomybė. Už savo vaiką, jo džiaugsmą, jo kritimus, jo sėkmę“, – sveikinime socialiniame tinkle „Facebook“ rašė prezidentas.

„Šiandien norime labai nuoširdžiai padėkoti mamoms už tą begalinį atsidavimą. Už drąsą, atiduotas jėgas, dvasios stiprybę. Už kantrybę skiepijant vertybes, už tvirtus pagrindus, padėtus vaikų gyvenimo kelyje.

Mielos mamos ir globėjos, Jūs esate tikrasis įkvėpimo ir stiprybės šaltinis ne tik savo vaikams, bendruomenėms, bet ir visai mūsų valstybei. Linkime jums daug laimės, sveikatos, vaikų bei vaikaičių pagarbos, meilės ir dėkingumo“, – pažymėjo G. Nausėda.

Tuo metu ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė mamoms taip pat linkėjo sveikatos, sveikinime dėkojo už besąlygišką mamų meilę.

„Šį sekmadienį visi keliai veda mus į gimtuosius namus. Džiaukimės ir vertinkime galimybę apkabinti savo brangiausias, gyvenimą mums padovanojusias mamas ir prisiminkime tas, kurios jau iškeliavo į amžinybę, pabūkime kartu su jomis mintimis. Besąlygiška mamų meilė, rūpestis, supratimas, atjauta augina mylinčius kitus ir Tėvynę žmones.

Visoms mamoms nuoširdžiai linkime sveikatos ir džiugios kasdienybės, kupinos mylinčių vaikų dėmesio ir artumo“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.REDAKCIJA REKOMENDUOJA