REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Vasario 6 d. 11:54

„Valstiečiai“ prašo nuo valstybinių pastatų nuimti LGBT vėliavas, kreipėsi į prezidentą

Lietuva

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


258438

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą bei kitas valdžios institucijas reikalaudami pašalinti LGBT+ bendruomenės vėliavas nuo valstybinių institucijų pastatų.

„Nepaisant visuomenę krečiančių skandalų, ministerijų langai toliau lieka apkabinėti visuomenę skaldančiomis gėjų ir transvestitų vėliavomis. Prie šios valdžios matome nesibaigiančius bandymus bet kokiomis priemonėmis ištrinti viską, kas mus vienija kaip Tautą, tas akivaizdu iš jų pasisakymų ir darbų“, – pranešime teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Kreipimąsi „valstiečiai“ adresavo Vyriausybei, Seimui ir prezidentui Gitanui Nausėdai, taip pat paskelbė internetinę peticija su minėtu reikalavimu.

Peticijos tekste atstovai reikalauja užtikrinti tinkamą pagarbą valstybės simboliams bei inicijuoti įstatymų pataisas, kurios leistų pašalinti nuo vyriausybės pastatų minimas vėliavas.

LGBT bendruomenės naudojama vaivorykštės vėliava pakabinta prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, kuriai vadovauja Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, tokia vėliava anksčiau kabėjo ir prie šios partijos deleguotos ministrės Ewelinos Dorbowolskos vadovaujamos Teisingumo ministerijos, šiuo metu simbolis laikinai nuimtas dėl remonto.REDAKCIJA REKOMENDUOJA