REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Vasario 26 d. 11:58

Vaikų atostogų laikas buvo skirtas pramogoms

Joniškis

Monika MelytėŠaltinis: Etaplius.lt


293142

Atostogos – puikus laikas aktyvioms pramogoms ir pažintinėms išvykoms, todėl Žagarės vaikų dienos centras „Spindulys“ atostogų veltui neleido, o smagiai pramogavo.

Pirmoji dienos centro „Spindulys“ kelionė buvo skirta mažiesiems centro lankytojams. Trečiadienį buvo organizuota smagi ir aktyvi išvyka į Šiaulių batutų parką „Unique arena“. Vaikų dienos centro lankytojai labai džiaugėsi pramogomis batutų parke, kuriame energingai ir linksmai praleido dieną, išmoko naujų triukų bei turėjo puikią galimybę padūkti draugų būryje. Ketvirtadienis ir penktadienis buvo skirtas vyresniems vaikų dienos centro lankytojams. Kadangi vyresnėlių, norėjusių apsilankyti „Lazerių erdvėje“ buvo daug, pramogauti vyko 2 grupės, kad visi vaikai turėtų galimybę apsilankyti ir išbandyti naują veiklą. Moderni lazerių erdvė nepaliko abejingų. Vaikai išbandė šaudymą lazeriais, apžiūrėjo ir išbandė Laser tag labirintą su garso ir šviesos efektais. Vyresnėlių žaidimai buvo aktyvūs ir įtraukiantys, kadangi šią erdvę vaikai aplankė pirmąjį kartą, tačiau tikisi čia sugrįžti dar ne kartą.

Šių atostogų įspūdžiai nepakartojami. Vaikai pasikrovė puikių emocijų, išbandė naujas veiklas su draugais. Vaikai džiaugiasi, kad dienos centro darbuotojos atostogų metu neleidžia tinginiauti, o kviečia pažinti ir išbandyti naujas pramogas.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA