REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 21 d. 10:13

Uostamiestyje ir Klaipėdos rajone pas asmenis ir automobiliuose rasta galimai narkotinių medžiagų

Klaipėda

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


292657

Praėjusią parą Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone fiksuoti keturi atvejai, kai pas asmenis, automobiliuose rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, antradienį, apie 11 val. 40 min. Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje, atlikus vyro (gim. 2002 m.) dalinę apžiūrą, pas jį rastas užspaudžiamas maišelis su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Apžiūrėjus asmens valdytą transporto priemonę „BMW“, joje rastas cigarečių pakelis, kuriame buvo 12 vnt. plastikinių maišelių su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis ir smulkintuvas, galimai skirtas narkotinėms medžiagoms smulkinti.

Anot policijos, antradienį, apie 12 val. 30 min. Klaipėdoje, Šilutės plente, atlikus vyro (gim. 1999 m.) dalinę apžiūrą, jo kuprinėje rastas stiklinis indas, o striukės kišenėje – plastmasinis maišelis, kuriuose buvo augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos.

Kaip pranešė Klaipėdos AVPK, antradienį, apie 16 val. 45 min. Klaipėdoje, Statybininkų prospekte, automobilyje „Skoda“ ir pas keleivį (gim. 1998 m.), atliekant dalinę apžiūrą, rasta augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos. Keleivis ir automobilio vairuotojas (gim. 1999 m.) uždaryti į areštinę.

Policijos duomenimis, trečiadienį, apie 0 val. 51 min. Klaipėdos rajone, Pipirų kaime, atliekant dalinę automobilio „Opel Vectra“ apžiūrą, rasta vyrui (gim. 1993 m.) priklausanti piniginė, kurioje buvo 4 lankstinukai su galimai narkotinėmis medžiagomis.

Visais šiais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA