REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Liepos 24 d. 15:33

Ukmergiškės sveikino miestą partnerį Latvijoje

Ukmergė

Chrisija KvietkauskienėŠaltinis: Ukmergės rajono savivaldybė


273693

Liepos 21-23 dienomis vienas iš Ukmergės miesto partnerių – Lyvanai – pažymėjo savo gimtadienį. Jį sveikino bei miesto dienose kaimyninėje Latvijoje dalyvavo ir oficiali Ukmergės rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Turto ir įmonių valdymo skyriaus vedėjos Daivos Gladkauskienės. Kartu su ja į Latviją vyko ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lolita Gerulskienė.

Oficialaus šventės atidarymo metu ukmergiškės sveikino kaimynus ir dėkojo už 16 metų trunkančią draugystę ir nuoširdų bendradarbiavimą, budino miestą važiuodamos motociklų kolonoje, dalyvavo šventinėje eisenoje bei kituose renginiuose, klausėsi įvairių atlikėjų muzikinių pasirodymų. Savivaldybės atstovės aplankė ir netoli Lyvanų miesto esantį Arendolės dvarą.

Lyvanų miesto dienose dalyvavo ir bendro jų ir Ukmergės miesto partnerio Tarnovo Podgornės (Lenkija) atstovai.

Bendradarbiavimo sutartis su Lyvanų miestu pasirašyta 2007 metais. Tarp Ukmergės ir Lyvanų vyksta dailininkų, bibliotekininkų, meno kolektyvų mainai. Lyvanai ir Ukmergės rajono savivaldybės vysto bendradarbiavimą ekonomikos, švietimo, jaunimo užimtumo ir kultūros srityse. Ukmergės miestas iš Lyvanų miesto perėmė tradiciją kiekvienais metais (nuo vienos miesto šventės iki kitos) apdovanoti Ukmergės rajono naujagimius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA