REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 27 d. 13:07

Turizmo taryba diskutavo apie kurorto aktualijas

Druskininkai

Etaplius.ltŠaltinis: Druskininkų savivaldybė


296249

Praėjusią savaitę posėdžiavo Druskininkų savivaldybės Turizmo taryba, kurią sudaro savivaldybės vadovai, specialistai, turizmo įstaigų ir verslo atstovai.

Turizmo tarybos pirmininkas meras Ričardas Malinauskas susirinkusiems pristatė kurorto aktualijas: 2023 m. turizmo statistiką, 2024 m. sausio-kovo mėn. kurorto rinkliavos surinkimą Druskininkų mieste ir seniūnijose, įgyvendinamus ir planuojamus projektus.

Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius pristatė 2024 m. planuojamus renginius, Druskininkų 230-am gimtadieniui skirtas veiklas ir komunikacijos planus, pasiruošimą ESPA (European Spas association) kongresui, kuris jau šį rudenį vyks Druskininkuose bei pasiruošimą 2025-iesiems, kai Druskininkai bus Lietuvos kultūros sostinė.

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Rimantas Palionis pristatė 2024 m. Druskininkų rinkodaros planus, turistų rinkų analizę.

„Turizmo sektorius – labai dinamiškas. Tam, kad būtume patrauklūs, reikia nuolat atsinaujinti, ieškoti būdų, kaip sudominti Lietuvos ir užsienio turistus. Džiaugiuosi, kad verslas noriai diskutuoja, dalinasi patirtimi ir idėjomis “, – sakė meras R. Malinauskas.

Turizmo tarybos nariai aptarė užsienio turistų pritraukimo klausimus, galimybes dar aktyviau bendradarbiauti su turistus į Lietuvą vežančiomis agentūromis, pramogų bei paslaugų pasiūlą ir poreikį tikslinėse atvykstamojo turizmo srityse.REDAKCIJA REKOMENDUOJA