PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2018 m. Rugpjūčio 31 d. 08:51

Trims savivaldybės švietimo įstaigoms skirti geltonieji mokykliniai autobusiukai

Tauragė

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


50532

Ketvirtadienį Vilniuje, Katedros aikštėje įvyko iškilminga geltonųjų mokyklinių autobusiukų perdavimo savivaldybėms ceremonija, kurioje dalyvavo Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Kaip savo pranešime spaudai skelbia LR švietimo ir mokslo ministerija, šiemet 157 šalies mokyklas pasieks beveik dvigubai daugiau autobusų nei praėjusiaisiais metais ir jais galės naudotis apie 26 tūkst. mokinių.

Visi mokykliniai autobusai turi 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti, juose įrengti ES standartus atitinkantys užvedimą blokuojantys alkotesteriai. Vienas tokių autobusiukų šiandien perduotas Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijai. Šiuo „Iveco Daily 50C15“ autobusiuku gimnazistai bus vežami iš Raudonės ir Graužėnų.

Autobusų perdavimo šventėje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Danutė Stakauskienė ir naujai priimtas mokyklinių autobusų vairuotojas Kęstutis Mockus.

Jau visai netrukus autobusiukais galės džiaugtis dar dvi rajono švietimo įstaigos. Spalio mėnesį geltonasis autobusiukas pasieks Jurbarko Naujamiesčio progimnaziją, o lapkričio mėnesį Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinę mokyklą. Šioms įstaigoms skirti „Volkswagen Crafter“ autobusiukai.

7003-9448.jpg

7002-9449.jpg