REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Rugsėjo 22 d. 12:27

Trijų Seimo narių rinkimuose iki vidurdienio balsavo 10,19 proc. rinkėjų

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


100061

Sekmadienį vykstančiuose trijų Seimo narių rinkimuose, Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, iki vidurdienio iš viso balsavo 10,19 proc. rinkėjų.

Iš anksto savo valia pareiškė 4,52 proc. rinkėjų, o sekmadienį iki 12 val. balsuoti atėjo dar 5,67 proc.

Aktyviausiai balsuoja Žiemgalos apygardos rinkėjai – čia iki vidurdienio atėjo 8,01 proc. rinkėjų. Mažiau aktyvūs iki 12 val. buvo Žirmūnų (4,81 proc.) ir Gargždų (4,29 proc.) rinkėjai.

Antrajame rinkimų ture Žirmūnų apygardoje dėl Seimo kėdės varžysis socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas ir konservatorė Paulė Kuzmickienė, Gargždų rinkimų apygardoje - Lietuvos centro partijos iškeltas kandidatas Kristupas Krivickas ir konservatorė Rasa Petrauskienė. Tuo metu Žiemgalos rinkimų apygardoje kovą dėl Seimo nario mandato tęs Lietuvos centro partijos bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kelta kandidatė Rūta Janutienė ir Lietuvos socialdemokratų partijai atstovaujantis Liudas Jonaitis.

Žirmūnų vienmandatės apygardos rinkėjai neteko savo parlamentarės Aušros Maldeikienės, nes ji tapo Europos Parlamento nare. Žiemgalos ir Gargždų apygardose išrinkti Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Bronius Markauskas po savivaldos rinkimų tapo merais.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA