Aktualijos2023 m. Balandžio 28 d. 19:59
Trakuose, Totoriškių ežere, vėl veikia fontanas

Trakai
Sigitos Nemeikaitės nuotr.
Etaplius.ltŠaltinis: Trakų rajono savivaldybė
265841
Trakų miesto pradžioje, Totoriškių ežere, vėl liejasi fontano kaskados. Fontanas greta autobusų stoties vėl sutinka ir džiugina miesto svečius bei gyventojus. Šiuo puikiu vaizdu galima gėrėtis pakrantėje besisupant sūpynėmis arba prisėdus jaukioje pievelėje.
Pernai ežere įkurdinus fontaną, jo pakrantėje atsivėrė ir nauja traukos erdvė. Čia gali vykti puikūs pusryčiai ar pietūs ant žolės, ilsėtis mamos su mažyliais, įkvėpti gryno oro ir pasigėrėti puikiu kraštovaizdžiu turistai.
Fontanas veiks darbo dienomis nuo 7 iki 9 val. ir nuo 16 iki 22 val., ne darbo dienomis – nuo 10 iki 23 val.
Vakare fontanas sutviskės spalvomis ir su apšviestomis lemputėmis sūpynėmis virs romantiška buveine.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra Etaplius.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu
redakcija@etaplius.lt