REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Rugpjūčio 4 d. 15:52

Tauragės rajono mero ir administracijos komandos vizitas Joniškyje

Tauragė

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


183743

Joniškio rajono savivaldybėje oficialaus vizito atvyko Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė su komanda. Vizito metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pristatė svarbiausius atliktus darbus rajone, administracijos Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Egidija Daunorienė supažindino su Joniškio rajono strateginio plano koncepcija.

Su svečiais buvo apsilankyta Baltojoje sinagogoje įrengtame vakcinacijos centre. Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Lina Martinaitienė papasakojo ne tik apie sklandaus skiepijimo proceso užtikrinimą, bet ir kartu su Tauragės rajono vadovais aptarė aktualiausius sveikatos priežiūros klausimus, bendravimą tarp viešų ir privačių sveikatos įstaigų, sveikatos paslaugų teikimą atokesnėse gyvenamosiose vietovėse.

Vizito Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje metu, įstaigos direktorė Aldona Laucienė supažindino su taikomu įtraukiuoju ugdymu, ugdymo sąlygų ir aplinkos pritaikymo klausimais vaikams su specialiaisiais poreikiais, pristatė dienos užimtumo centro veiklą.

Toliau buvo aplankytas sporto klubas „Audruvis“. Apie jo infrastruktūrą ir pasiekimus žirginio sporto srityje pasakojo verslininkas Kristupas Petraitis. Nebuvo pamirštas ir pramonės sektorius – kartu su svečiais vykta į naująją paukščių skerdyklą bei biojėgainę Skaistgiryje. Čia apie įmonės veiklos subtilybes išsamiai papasakojo direktorius Aušrys Grybė. Aptarimas bei diskusija vyko krepšinio muziejuje, kur savo kolekciją ir darbus aprodė Joniškio rajono savivaldybės mentorius Leonas Karaliūnas.

Prieš kurį laiką vykusio Joniškio rajono mero V. Gailiaus vizito Tauragėje metu, Tauragės meras D. Kaminskas buvo pakviestas apsilankyti ir mūsų rajone. „Kiekvienas turi ką parodyti, kuo pasididžiuoti, ir iš kiekvieno galima kažko pasimokyti, sužinoti, todėl dėkojame už atsivežtą ir pasidalintą patirtį“ – kalbėjo V. Gailius.

D. Kaminskas buvo dėkingas už svetingą ir turiningą priėmimą: „labai ačiū už operatyvumą ir organizuotumą. Džiaugiamės, kad galėjome pamatyti kokios inovacijos ir idėjos yra vystomos Jūsų rajone. Tikimės, kad tokie patirties pasidalinimo vizitai taps gražia tradicija atnešančia naudingų pamokų“ – pažymėjo Tauragės rajono meras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA